odchudzanie
  Start » Katalog » Wysyłka i zwroty Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, ma¶ci (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

Jest on lubianym sterydem w wielu dyscyplinach sportu, był np. używany przez Bena Johnsona. Jest dobrym sterydem pod warunkiem, że odpowiednio go stosujemy. Jest to także ważne, gdyż zastrzyki są bardziej efektywne niż tabletki. Substancja nie jest rozpuszczana w oleju tylko w wodzie. Dlatego musi być używany przez krótszy okres niż inne sterydy. Przez to, że rozpuszczany jest w wodzie, musi być częściej zażywany, niemal codziennie.
               Dobre rezultaty można osiągnąć po 50mg/dzień. Jest on dobry przed zawodami, wraz z niskokaloryczną dietą (jest bogaty w proteiny) daje wysoką jakość mięśni. Zwykle nie jest używany podczas diety jako jedyny. Często jest kombinowany z PARABOLANEM. Inną kombinacją jest 50mg WINSTROLU DEPOT nadzień i FINA-JECTU 30mg/dzień. Często FINAJECT jest zastępowany PARABOLANEM. W zależności od predyspozycji każdego zażywającego, atleci używają 50mg WINSTROLU DEPOT każdego pierwszego, drugiego dnia i PARABOLANU 76mg/l,5 ml każdego pierwszego dnia. W.-D. może być kombinowany z MASTERONEM, EQUIPOISE, HALOTESTINEM, OXANDROLONE, TESTOSTERONEM PROPIONATE, PRIMOBOLANEM i HCG.

Retencja wody i spadek wagi mięśni muskuł jest rzadki, może być zauważany jedynie po zaprzestaniu zażywania. Atleci, którym zależy na budowie masy i siły, często stosują WINSTROL DEPOT z DIANABOLEM, ANADROLEM 50, TESTOSTERONEM i DECA-DURABOLINEM (100 mg ANADROLU 50/dzień, 50mg WINSTROLU DEPOT/dzień, 400 mg DECA-DURABOLINU/tydzień). Starsi atleci i sterydowi nowicjusze mogą osiągnąć dobre efekty po WINSTROLU DEPOT z DECA-DURABOLINEM lub WINSTROL DEPOT z PRIMOBOLANEM DEPOT. Kiedy będą go brali w odpowiednich dawkach, efekty uboczne nie wystąpią. Problemy u kobiet mogą wystąpić, gdy biorą 50mg 2 razy w tygodniu.
               Efekty uboczne: niski głos, męskie symptomy. Efekty u kobiet i u mężczyzn: bóle głowy, zmiany poziomu HDL i LDL, skurcze i w rzadkich przypadkach podwyższone ciśnienie krwi. Od kiedy jest rozpuszczany w wodzie, jest bardziej bolesny. Jest bardzo dużo podróbek. Oryginalny specyfik można rozpoznać, że substancja jest oddzielona od wody. Kolor podróbki jest mleczny, biały. Nie kupuj ampułki, która zawiera więcej niż 1 ml substancji. Oryginalny hiszpański WINSTROL ma brązowy wydruk na ampułce. Cena 50 mg-owego WINSTROLU DEPOT waha się pomiędzy 10 a 15 USD na "czarnym rynku". W USA jest produkowany tylko dla potrzeb weterynarii. Jest też dostępny na naszym rynku, dobrze działający STANAZOLOL 1ml 50mg (Kenya), chwalony jest również STANOSUS 50 20ml 50mg/ml. Jest to oryginalny STANAZOLOL dla zwierząt, budujący suchą masę ciała, jak również dużą siłę. Jest produkowany przez firmę australijską JUROX. Butelka jest brązowego koloru z fioletowym napisem STANOSUS 50, w fioletowym prostokącie umieszczono również napisy ANABOLIC STEROID SUSPENSION, Powyżej jest napis w prostokącie CAUTION S4 i kilka czarno-czerwonych napisów ostrzegawczych. Datę ważności znajdziecie po lewej stronie, jest tam również numer serii. Po prawej zaś stronie jest podany sposób zażywania (oczywiście dla zwierząt). Jest to wygodna forma, ponieważ kupując 2-3 butelki mamy wystarczającą ilość na cykl. Dostępna na rynku jest również STROMBA-JECT pakowana w strzykawkach po 3szt., do których są dołączone igły. Jest to jednak towar drogi, ponieważ za 1ml 50mg trzeba zapłacić nawet 50 zł.
               Ma wiele form, Tabletki są mniej efektywne niż zastrzyki. Odkąd tabletki są 17-alfa, mają negatywny wpływ na wątrobę. Powodem wielu przykrych efektów jest to, że atleci nie biorą odpowiednich dawek. Faktem jest, że zastrzyki WINSTROL-DEPOT są brane w dawkach 50 mg/dzień, a tabletki często są brane dowolnie. Niektórzy biorą 2mg a inni 12-25 tabletek na dzień. Jedna tabletka 2mg kosztuje 0,70 do 1 USD na "czarnym rynku". Przez dłuższe branie mogą wystąpić bóle gastryczne i choroby wątroby. Kobiety powinny brać raczej tabletki (10-16mg/dzień). Kiedy dzienne dawki są redukowane o 5,8mg, uboczne efekty są rzadkie. Kiedy kobiety biorą zastrzyki możliwy jest wzrost efektów androgenicznych. Dawka powinna być rozłożona na rano i wieczór podczas posiłków, co minimalizuje bóle gastryczne. Tabletki są produkowane w 5 mg-owej wersji tylko przez WINTHROP COMPANY w Belgii i przez STERLING-HEALTH na Węgrzech oraz przez Republikę Czeską. Mimo tego, rzadko są dostępne na europejskim "czarnym rynku" Najczęściej dostępne są hiszpańskie i włoskie, produkowane przez ZAMBON. Mają listki z 10-20 tabletkami. Łatwo są rozpoznawalne bo są różowe. Hiszpańskie tabletki mają wybite "W" na tyle l zawierają 20 tabletek, kiedy włoskie zawierają tylko 10 tabletek i nie mają "W". Amerykańskie tabletki produkowane przez WINTROP i UPIOHN zawierają 2mg tabletki i nie są one na listkach, tylko w ampułkach. Oryginalne tabletki są twarde i nie kruszą się.
               Ogólnie rzecz biorąc przyśpiesza proces syntezy białka w organizmie, ma bardzo małe działanie androgenne. Powoduje duże przyrosty siły i w niewielkim stopniu masy. Spotyka się go w postaci zastrzyków domięśniowych i w tabletkach Jest lekiem stworzonym bardziej pod kątem sportu niż medycyny. Posiada małe efekty uboczne w porównaniu z innymi sterydami. Stosuje się go 2-3 razy w tygodniu 100-300mg (zastrzyki), lub 40-50 mg dziennie (tabletki)