odchudzanie
  Start » Katalog » Produkty energetyczne » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

ULTIMATE Power Caps 90 kap.

Power Caps firmy Ultimate Nutrition to bardzo silna i skuteczna mieszanka naturalnych, skoncentrowanych ziół i witamin, które dostarczą Ci energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Produkt ten został stworzony w celu uzupełnienia aktywnego stylu życia dzisiejszego mężczyzny i kobiety. Power Caps to idealny suplement pobudzający dla osób przemęczonych i cierpiących na brak energii.
W dzisiejszych czasach, w których niemalże każdy z nas stara się nadążyć za szybkim tempem nowoczesnego życia, potrzebne jest nam źródło dodatkowej energii, gdyż jej brak w połączeniu z osłabioną koncentracją mogą być dla nas frustrujące. Może istnieć wiele powodów braku energii: nieodpowiednia dieta, fizyczny bądź psychiczny stres i przemęczenie.

Power Caps firmy Ultimate Nutrition to rewolucyjny, pobudzający suplement o wysokiej wydajności stworzony do podniesienia poziomu energii zarówno w Twoim ciele jak i w sferze umysłowej. Power Caps pomoże Ci:
- walczyć z wyczerpaniem
- wyeliminować fizyczne i psychiczne zmęczenie
- wzmocnić czujność umysłową
- dodać energii Twojemu treningowi
- podnieść poziom wytrzymałości w ciągu dnia

Zawartość w porcji (1 kaps):
Witamina B6 250 mg
Witamina B12 0,25 mg
Mieszanka Power 825 mg
   tauryna
   L-tyrozyna
   guarana
   ostrokrzew paragwajski
   kofeina
   mleczko pszczele
   L-karnityna
   żeń - szeń
   cayenne
   ekstrakt z zielonej herbaty
   ALA

Sposób użycia:
Przyjmować 1 kapsułkę 1 - 2 razy dziennie, popijając szklanką wody

Power Caps wykorzystuje energetyzującą mieszankę Power Blend, która zawiera niezbędne zioła w celu zwalczenia fizycznego i psychicznego przemęczenia oraz podniesienia koncentracji. Zawarte w nim składniki takie jak żeń-szeń i witaminy z grupy B wzmocnią czujność Twojego organizmu, polepszą Twoje samopoczucie i dodadzą Ci energii. Witaminy z grupy B są istotne w procesie przetwarzania tłuszczów, węglowodanów i białek w energię, są one również kofaktorami w tworzeniu ATP.

Żeń-szeń pochodzi z grupy adaptogennych ziół z rodziny Araliacae. Używany jest jako środek wzmacniający, polepszający samopoczucie i przywracający równowagę w organizmie oddziaływując na metabolizm, motywację i wydajność. Żeń-szeń jest naturalnym stymulatorem, który przeciwdziała przemęczeniu, poprawia funkcje poznawcze a także zwiększa wydolność sportową.

Zioła, takie jak ostrokrzew paragwajski i zioło zielonej herbaty poprawiają czujność i zdolność koncentracji. Unikalne katechiny i flawanoidy w zielonej herbacie stymulują organizm do wzmożonej reakcji na bodźce, podwyższonej siły komórkowej oraz energii.

Tyrozyna i tauryna poprawiają jasność umysłu, zwiększają szybkość reakcji na bodźce oraz zdolność koncentracji.
Kofeina natomiast zażywana w umiarkowanych dawkach przyczynia się do przyspieszenia reakcji na bodźce a także wspomaga pamięć pod względem zdolności przechowywania informacji co odgrywa znaczącą rolę w procesie uczenia się.
Power Caps firmy Ultimate Nutrition zaopatrzy Cię w energię na cały aktywny dzień.
 

Data dodania produktu: 09 czerwiec 2005.
Recenzje