odchudzanie
  Start » Katalog » Odchudzanie » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

2 x OLIMP Therm Line II 60 kap. (Blistry)

Ludzki organizm funkcjonuje jako bardzo sprawna "maszyna" biologiczna. Energię spalania składników pokarmowych zamienia w ok. 70-ciu procentach na energię użyteczną do procesów życiowych, a jedynie ok. 30-tu jej procent wypromieniowuje w formie energii termicznej (cieplnej) poza organizm. Nie jest to jednak energia całkiem stracona, gdyż służy utrzymaniu ciepłoty ciała, optymalnej dla przebiegu procesów życiowych. Podczas pracy mięśniowej, spalanie składników energetycznych przybiera na sile, więc w związku z tym wzrasta również ciepłota ciała. Przy wychłodzeniu lub infekcji, organizm zwiększa produkcję ciepła, albo po to, aby utrzymać optymalną temperaturę ciała, albo ją zwiększyć, co osłabia mikroorganizmy a wzmacnia komórki odpornościowe.
Produkcję ciepła (termogenezę) zwiększa przede wszystkim w ten sposób, że z jednej strony zmusza mięśnie do pracy bez udziału woli (dreszcze), z drugiej zaś zmienia proporcje pomiędzy energią użyteczną a cieplną. Uruchamia mechanizmy, dzięki którym produkcja energii użytecznej w niektórych tkankach może spaść nawet poniżej 10-ciu procent, a cieplnej wzrosnąć nawet do ponad 90-ciu. Jednakże, pomimo tych zmian proporcji, organizm nadal potrzebuje tyle samo energii użytecznej do przebiegu procesów życiowych. Skoro wytwarza jej znacznie mniej, musi spalić znacznie więcej składników pokarmowych! To właśnie przyczyna, dla której choroby gorączkowe błyskawicznie wychudzają... Termogenezę kontroluje wiele substancji fizjologicznie aktywnych, najczęściej o charakterze hormonów. Te same substancje kontrolują również rozpad tłuszczu zapasowego (lipolizę), gdyż bogatoenergetyczny tłuszcz jest podstawowym paliwem dla termogenezy. Od dawna próbowano wykorzystać mechanizm termogenezy w walce z otyłością. Kontrolujących ją hormonów nie udało się wykorzystać z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa zdrowotnego, te bowiem poza udziałem w termogenezie wpływają jeszcze na wiele innych funkcji życiowych, więc podawane z zewnątrz dalece rozregulowywały organizm. Możemy jednak relatywnie bezpiecznie stymulować termogenzę i lipolizę - ułatwiać odchudzanie - stosując kompozycje naturalnych substancji odżywczych i fitochemicznych, które w umiarkowany, zrównoważony sposób aktywizują termogeniczne i lipolityczne hormony. Kompozycje takie nazywane są "termogenikami".

Naturalne substancje odżywcze i fitochemiczne, zestawione w preparacie olimp THERM LINE® to:

Katechina EGCG z zielonej herbaty, synefryna ze skórki pomarańczy, salicyna z wierzby, forskolina z pokrzywy indyjskiej i kofeina, które silnie stymulują termogeniczną i lipolityczną aktywność hormonu - adrenaliny.

L-Tyrozyna z pokarmów białkowych, która stymuluje syntezę termogenicznych i lipolitycznych hormonów tarczycy.

L-karnityna, też z pokarmów białkowych, która wiąże rozbite przez substancje lipolityczne tłuszcze i wprzęga je w procesy spalania.

THERM LINE® -TŁUSZCZ ZNIKA W OCZACH

Preparat polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający skutecznie odchudzanie.

2 kapsułki THERM Line zawierają:
Ekstrakt zielonej herbaty : 150 mg
w tym EGCG: 82,5 mg
Citrus Aurantium extract (6,0%) / ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 150 mg
White Willow bark extract (7,5%) / Ekstrakt kory wierzby białej 50,0 mg
Guarana extract (20% caffein) / Ekstrakt guarany 250 mg
w tym: kofeina 50 mg
Caffeine anhydrous / Koffein /Kofeina 50 mg
L-tyrosine / L-tyrozyna 50 mg
Coleus Forskohlii extract/ Ekstrakt z pokrzywy Coleus forskohli / (20% forskolin) 50 mg
L-carnitine tartrate / Winian L-karnityny/ 100 mg
 

Data dodania produktu: 05 kwiecień 2009.
Recenzje