odchudzanie
  Start » Katalog » Kreatyna » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

Akcesoria (54)
Aminokwasy (178)
Batony (33)
Glutamina (66)
Hmb (43)
Kreatyna (172)
Literatura (7)
Napoje izotoniczne (34)
Odchudzanie (198)
Odzież sportowa (14)
Odżywki białkowe (246)
Odżywki typu Gainer (139)
Odżywki węglowodanowe (46)
Pozostałe (135)
Produkty energetyczne (45)
Regeneratory stawów (37)
Stacki, Boostery, Volumizery (96)
Witaminy i minerały (91)
Zestawy promocyjne (29)
Zma i tribulus (54)
Żele, kremy, maści (4)

O Firmie
Regulamin
Dostawa i cennik wysyłki
Sposób zamawiania
Promocje
Kontakt


odżywki
Suplementy
kulturystyka
Dieta

Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

FORUM
KULTURUSTYCZNE


OLIMP CreaFUSION Mega Caps 360 kap. 119.00zł

Wysoko zaawansowany preparat w postaci MEGA CAPS wzbogacający dietę w najlepiej przyswajalną formę kreatyny z mikronizowanego jabłczanu kreatyny, prekursory i transportery kreatyny oraz inne składniki o aktywności anty katabolicznej, silnie anabolicznej i ergogenicznej. CREAFUSION wykazuje silniejszą aktywność anaboliczną i ergogeniczną w porównaniu z tradycyjnymi suplementami kreatynowymi i odżywkami sportowymi. Preparat przeznaczony dla osób aktywnych i sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju zdolności wysiłkowych oraz masy, siły i wytrzymałości mięśniowej.
OLIMP CreaFUSION prezentuje rewolucyjne podejście do zagadnienia wspomagania. W preparacie tym całkowicie zrezygnowano z komponowania białek i węglowodanów, natomiast zestawiono w precyzyjnie dobranych proporcjach trwalszą i aktywniejszą formę kreatyny, z pełnym kompleksem prekursorów kreatyny oraz innymi czynnikami ergogenicznymi, antykatabolicznymi, antyoksydacyjnymi i transportowymi, zwiększającymi i przedłużającymi aktywność kreatyny oraz ułatwiającymi transport kreatyny i jej prekursorów do tkanek.
Molekuły jabłczanu kreatynyTRICREATINE MALATE powstają w efekcie sprzęgania cząsteczek kreatyny z cząsteczkami produktów cyklu kwasu cytrynowego, i w komórkach mięśniowych mogą stanowić zapasową pulę kreatyny, wykorzystywaną w momencie wzmożonego zapotrzebowania. Jednocześnie, cząsteczki jabłczanu ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną i syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, zapobiegają bolesnym skurczom mięśniowym oraz łagodzą przewlekłą, dokuczliwą obolałość mięśniową.
Pierwszy etap organicznej syntezy fosfokreatyny przebiega w nerkach. Tutaj arginina reaguje z glicyną, z proteolizy lub betainy, i wytwarza glikocjaminę. Glikocjamina trafia do wątroby, gdzie ulega metylacji przez betainę lub metioninę, powstającą z betainy, i przekształca się w cząsteczkę kreatyny. Z wątroby kreatyna trafia do komórek mięśniowych, gdzie przechwytuje rodniki fosforanowe i jako fosfokreatyna transportuje je do skurczu włókien i syntezy białek.
Dopuszczalna jest również krótsza, zastępcza reakcja typu salvage, w której kreatyna syntetyzowana jest z argininy i sarkozyny - szczególnego aminokwasu - powstającego z betainy.
Substraty do syntezy kreatyny i produkty tej syntezy dostają się do komórek nerkowych i wątrobowych oraz wydostają się z nich, przy współudziale tzw. cyklu gamma glutamylowego, którego sprawność jest uzależniona od dostępności glutaminy, a szczególnie jej formy najaktywniejszej metabolicznie - acety-L-glutaminy.
OLIMP Creafusion, uzupełniając kluczowe substraty i aktywatory syntezy kreatyny (argininę AAKG, betainę, glikocyjaminę i acetyl-L-glutaminę), zapewnia ciągły, długotrwały dopływ kreatyny do komórek mięśniowych.
Fosfokreatyna nie działa anabolicznie i ergogenicznie bezpośrednio, ale poprzez adenozynotrójfosforan ATP. Do wytwarzania ATP potrzebne są nie tylko rodniki fosforanowe z fosfokreatyny, ale również cząsteczki rybozy, budujące podstawę molekuły ATP, których efektywnym źródłem w warunkach wysiłkowych pozostaje glukuronolakton.
Arginina, szczególnie w formie alfa ketoglutaranu AAKG, syntetyzuje tlenek azotu (NO) - hormon tkankowy, zwiększający dopływ tlenu, glukozy, aminokwasów i kreatyny do komórek mięśniowych oraz, wspólnie z rodnikami fosforanowymi, siłę skurczu włókien mięśniowych. Dotlenienie pracujących mięśni poprawia również glukuronolakton, który ochrania hem, odpowiedzialny za dystrybucję tlenu oraz ALA, który ochrania lipidy, odpowiedzialne za właściwości przepływowe krwi.
Tauryna i R-ALA stymulują aktywność insuliny, transportującej glukozę, aminokwasy i kreatynę do wnętrza komórek mięśniowych. R-ALA intensyfikuje również spalanie glukozy i produkcję ATP w komórkach mięśniowych.
Wszystkie składniki Creafusion, w szczególności zaś acetyl-L-glutamina i tauryna, należą do puli azotu poza białkowego, powstającej w efekcie katabolizmu białek. Oznacza to, że dla utrzymania właściwego ich poziomu, organizm musi zdegradować znaczną ilość białek mięśniowych. Dla tego podanie ich w formie suplementu, skutecznie hamuje katabolizm białek. Tak więc Creafusion, oprócz anabolicznej i ergogenicznej aktywności kreatyny, wykazuje również silną aktywność antykataboliczną, całego kompleksu synergistycznie działających składników.Ta wysoko zaawansowana pro kreatynowa formuła przeznaczona jest dla osób aktywnych i sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju wysokojakościowej masy, siły i wytrzymałości mięśniowej.

WIESZ ZA CO PŁACISZ! KAŻDA PORCJA ZAWIERA ZAWSZE:

Wartość odżywcza

8 kapsułek (porcja)

Wartość energetyczna
Białko
Węglowodany
Tłuszcz

26 kJ / 6,2 kcal
1,5 g
0,02 g
0,0 g

Jabłczan kreatyny (Tricreatine malate)
Glikocjamina (Glycocyamine)
Betaina (Betaine anhydrous)
Alfa ketoglutaran argininy (AAKG)
tauryna
Glukuronolakton
N-acetyl -L- glutamina
Kwas alfa liponowy (ALA)
Kwas R-alfa liponowy (R-ALA)

3,0g
1,0g
2,0g
1,0g
1,0g
1,0g
0,5g
50mg
25mg

Skład:
jabłczan kreatyny (tricreatine malate), betaina(Betaine anhydrous-trimethylglycine), glikocjamina , alfa ketoglutaran argininy (AAKG), tauryna, glukuronolakton, n-acetyl-L-glutamina, kwas alfa liponowy (ALA), kwas R- alfa liponowy (R-ALA), celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, steraynian magnezu- substancja przeciwzbrylajacą, żelatyna - otoczka kapsułki

Data dodania produktu: 07 marzec 2005.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
OLIMP Profi Whey Mass 8000 g Display (folia)
OLIMP Profi Whey Mass 8000 g Display (folia)
OLIMP Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kap.
OLIMP Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kap.