odchudzanie
  Start » Katalog » Produkty energetyczne » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

NUTREND Carbosnack 12 tubek

Produkt nowej generacji - energetyczny, niezamarzający żel, wyprodukowany najnowszą technologią, wzbogacony substancjami aktywnymi: tauryna i glicyną. Produkt jest całkowicie beztłuszczowy.

Twoje ciało potrzebuje: czystej energii + energii we właściwym czasie + energii, która nie obciąża...

Kiedy potrzebna jest energia?
Musisz pamiętać, że energii potrzebujesz podczas każdego wysiłku fizycznego, napięcia psychicznego (biznesmeni, menadżerowie), a przede wszystkim podczas uprawiania sportu. Carbosnack doda Ci energii przed wysiłkiem, w trakcie, a także po jego zakończeniu, kiedy przyjęcie energii ma na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu.

Co, jeżli nie CARBOSNACK? Carbosnacka nie zastąpisz niczym. Nie wierzysz? To przeanalizujmy: Na przykład, batonik energetyczny. Wprawdzie 100 g batoniku może dać Ci nawet 500 Kcal, ale problem w tym, że przypływu energii nie uzyskasz natychmiast. Twój organizm wpierw musi batonik przyswoić, a więc strawić, aby zamienić go w energię. W tym czasie Twoi rywale, korzystający z Carbosnacka, z łatwością pozostawią Cię w tyle. A może Carbosnack zastąpić syropem cukrowym? Aby uzyskać jakikolwiek efekt, trzeba go spożyć w ilościach, które mogą spowodować mdłości. Więc co? Może maltodekstryna? Przepływ energii nie nastąpi natychmiast, a ponadto istnieje zagrożenie wystąpienia kłopotów żołądkowych, bowiem mamy do czynienia z mieszaniną cukru i glicerolu. A może Carbosnack zastąpić prawdziwą bombą energetyczną, jaką niewątpliwie jest spożycie 100 g masła? To aż 800 Kcal. Oczywiście pomysł niedorzeczny! Wartość energetyczna 100 g Carbosnacku to 154 Kcal i jest to ilość w pełni wystarczająca, bowiem zaletą tego produktu jest optymalna przyswajalność zawartego w nim cukru. Racjonalne uzupełnianie zawartości cukru we krwi umożliwia długotrwały, wydajny wysiłek, bez niedoborów energetycznych.

Dlaczego zastosowano właśnie żel?
1. Znacznie ogranicza ryzyko problemów, powstających po spożyciu większej ilości cukrów. 2. Celowo przedłuża przyswajanie zawartych cukrów, czym minimalizuje ryzyko negatywnego wpływu na efekt, do którego dochodzi po spożyciu większej ilości skoncentrowanych roztworów cukru. Spowolnienie przyswajania cukrów rozpuszczonych w żelu zapobiega spadkowi poziomu cukru we krwi, który wywołałby spadek ciśnienia krwi, niepokój, uczucie głodu i całkowite pogorszenie jakości treningu. Energia jest zawarta w kolejno uwalniających się cukrach w postaci glukozy, najszybciej wykorzystywanego cukru, w połączeniu z wolniej wykorzystywaną maltodekstryną (przygotowaną z kukurydzy).

Dlaczego produkt znajduje się w specjalnej tubie?
1. Zakrętka tuby umożliwia ponowne użycie.
2. Specjalne opakowanie nie pozwala na zassanie powietrza, co zapobiega zanieczyszczeniu zawartości bakteriami i grzybami.

Dlaczego zastosowano dwa aminokwasy?
TAURYNA to aminokwas pozytywnie wpływający na pracę mózgu w sytuacjach energetycznego wyczerpania fizycznego i psychicznego. Optymalizuje transmisję nerwowo-mięśniową.
GLICYNA to aminokwas wykorzystywany jako źródło energii, służy do tworzenia KREATYNY oraz ogranicza negatywne działanie kwasów powstających podczas wysiłku fizycznego.

Data dodania produktu: 19 kwiecień 2004.
Recenzje