odchudzanie
  Start » Katalog » Pozostałe » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

NATURELL Ginko Intensiv 60 tab.

GINKGO INTENSIV 60 tabletek x 60mg
Ginkgo intensiv - standaryzowany wyciąg z miłorzębu japońskiego.
Zaburzenia pamięci i problemy z koncentracją nie dotyczą tylko starszych osób, pierwsze objawy mogą wystąpić już znacznie wcześniej. Obniżenie sprawności intelektualnej może wynikać z zaburzeń krążenia mózgowego, a nieodpowiednia dieta, brak ruchu, palenie papierosów oraz choroby (np. nadciśnienie, cukrzyca) w znacznym stopniu przyczyniają się do tego typu zmian. W usprawnieniu przepływu krwi w naczyniach pomocny okazuje się wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba).
Liście drzewa Ginkgo biloba, rosnącego m. in. w Japonii i Korei Południowej, od wieków służą do sporządzania wyciągów leczniczych. Miłorząb podobnie jak żeń-szeń wymieniany jest w tradycyjnej chińskiej farmakopei, a jego właściwości lecznicze znalazły szerokie zastosowanie również współcześnie.
Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego zawiera dwie podstawowe grupy związków: flawonoidy i terpeny, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie. Usprawniają one krążenie krwi dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych (tętnic, naczyń włosowatych i żył), uszczelnieniu ich ścian oraz zmniejszeniu agregacji płytek krwi. W związku z tym krew jest mniej lepka, a jej przepływ przez naczynia jest sprawniejszy. Odpowiednie ukrwienie mózgu poprawia metabolizm komórek nerwowych, ponieważ otrzymują one większe ilości tlenu i glukozy. Zapewnia to efektywną pracę mózgu, a procesy myślenia i zapamiętywania przebiegają znacznie szybciej.
Flawonoidy wykazują także działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Przerywają one łańcuchową reakcję utleniania lipidów zapoczątkowaną przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się ilość uszkodzonych komórek i nie dochodzi do przedwczesnego starzeniu się organizmu.
Ginkgo intensiv zawiera standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, który zalecany jest w zaburzeniach krążenia krwi w mózgu i naczyniach obwodowych.

Ginkgo intensiv polecany jest:
w zaburzeniach ukrwienia mózgu przebiegających:
z osłabieniem pamięci, koncentracji i sprawności intelektualnej
z szumami w uszach i zawrotami głowy
w zaburzeniach krążenia obwodowego przebiegających:
z uczuciem zimna w stopach, dłoniach
z drętwieniem i bólem podczas chodzenia

Pojedynczej tabletka zawiera:
Standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba)-60mg w tym 14,4 mg glikozydów flawonoidowych i 3,6mg laktonów terpenowych.

Substancje dodatkowe:
mikrokrystaliczna celuloza, fosforan diwapniowy (sub. wypełniające), stearynian magnezu (nośnik), szelak(sub. stosowana na powierzchnię tabletki).

Dawkowanie:
1-2 tabletki dziennie, najlepiej po posiłku. Stosować przez okres co najmniej 4-6 tygodni.

Data dodania produktu: 15 kwiecień 2004.
Recenzje