odchudzanie
  Start » Katalog » Witaminy i minerały » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MUSCLETECH Vitakic Hardcore 150 kap.

Budowanie ogromnej masy mięśniowej porównać można do budowania domu. Wszystko zaczyna się od odpowiednich fundamentów. Jeśli naprawdę zależy Ci na pokryciu szkieletu płatami twardych jak granit mięśni, musisz zadbać o dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Oznacza to oczywiście spożywanie dużych ilości najwyższej jakości białek, węglowodanów i niezbędnych tłuszczów. Nie należy jednak zapominać, że budowa solidnych fundamentów rozpoczyna się wraz z rozpoczęciem stosowania zaawansowanego kompleksu witaminowo-mieralnego

Czym jest Anabolic VITAKIC?

Anabolic VITAKIC to prawdziwe dzieło sztuki. To suplement przeznaczony nie tylko do pokrycia zapotrzebowania każdego kulturysty na mikroelementy. Zawiera również zaawansowany składnik, który promuje wzrost masy mięśniowej, uczestnicząc w procesach zachodzących wewnątrz komórek mięśniowych. A to wpływa na ich szybki wzrost! Formuła ta jest tak nowoczesna, że chroni ją aż siedem patentów. Opracowana została w oparciu o technologie stosowane przy tworzeniu systemów transportujących środki farmakologiczne bezpośrednio do odpowiednich organów ciała.

Z czego składa się Anabolic VITAKIC?

Anabolic VITAKIC to potężna anaboliczna kombinacja ponad 100 mikroelementów, silnych antyoksydantów, aminokwasów, koenzymów, pierwiastków śladowych oraz najważniejszych witamin i minerałów. Jest także naładowana kluczowym składnikiem wpływającym na rozrost mięśni. Bierze on udział w procesach odbywających się wewnątrz komórek mięśniowych, co w sposób drastyczny optymalizuje ich regenerację.

Czy Anabolic VITAKIC działa w oparciu o nowoczesne technologie transportowe?

Tak. Formuła Anabolic VITAKIC napędzana jest rewolucyjną technologią, stworzoną, by jak najszybciej dostarczyć wszystkie składniki bezpośrednio do komórek mięśniowych. Nanomolekularna, wielozadaniowa kapsułka o szybkim działaniu została dodatkowo wzbogacona precyzyjną dawką budującego mięśnie składnika oraz odpowiednio wyliczonym bukietem witamin i minerałów, które zostały rozdrobnione do wielkości aż 8800 razy mniejszej niż ma to miejsce w innych tego typu produktach. Ten wyjątkowy proces opracowany został po to, by w jak najkrótszym czasie dostarczyć organizmowi wszystkich składników zawartych w Anabolic VITAKIC.

Czym jest technologia nanopartykulacji?

Nanopartykulacja jest to proces zmniejszania składników do rozmiaru mikroskopijnego tak, aby ułatwić ich ultraszybkie wchłonięcie przez organizm.

Czy zostały przeprowadzone jakieś badania, które potwierdzają skuteczność Anabolic VITAKIC?

Tak. Wszystkie składniki Anabolic VITAKIC zostały opracowane w oparciu o opublikowane wyniki badań naukowych. Powstało również wiele prac naukowych opisujących zawarty w formule składnik oddziaływujący bezpośrednio na komórki mięśniowe.

Sposób użycia:

Przyjmuj jedną porcję (5 kapsułek) raz dziennie, popijając szklanką wody. Spożywaj wraz z posiłkiem, najlepiej ze śniadaniem. Nie przekraczaj dawki 5 kapsułek na dobę. By utrzymać organizm w dobrym zdrowiu, pij 10 szklanek wody dziennie. Przed użyciem zapoznaj się z zawartością etykiety i stosuj się do zawartych w niej wskazówek.

Data dodania produktu: 23 wrzesień 2009.
Recenzje