odchudzanie
  Start » Katalog » Stacki, Boostery, Volumizery » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MUSCLETECH Aplodan 111 kap.

Zwiększa siłę i masę mięśniową

Poprawia wytrzymałość

Umożliwia przeprowadzenie wyjątkowo intensywnego treningu

Pozwala trenować dłużej i bardziej intensywnie

Uważany za jeden z najbardziej rewolucyjnych suplementów kulturystycznych w historii, Aplodan pomoże Ci wykorzystać w pełni anaboliczne możliwości Twojego organizmu, dając Ci siłę do uruchomienia uśpionych włókien mięśniowych. Główne składniki Aplodanu są opracowane specjalnie po to, by wspierać określone ścieżki energetyczne w Twoim ciele, ułatwią Ci aktywację włókien mięśniowych w ciągu kilku minut, zaś rezultaty ich działania przykuwają uwagę naukowców na całym świecie. Podczas badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Mediolańskim, ochotnikom podawano przez 7 dni główny składnik Aplodanu. Stwierdzono, że po takiej kuracji próg napięcia mięśniowego zwiększył się o 83% (1.74 do 3.18 min). W wyniku tego do nieaktywnych włókien mięśniowych dociera energia, która pozwala na ich aktywizację i wyjątkowo intensywny trening.

Mówiąc wprost, Aplodan™ to pierwszy i jedyny na świecie aktywator Uśpionych Włókien Mięśniowych (DMF). Został zaprojektowany tak, by pozwalać na uruchomienie nawet o 83% większej ilości włókien mięśniowych, co przekłada się na gwałtowny wzrost siły i rozmiaru mięśni.

Głównymi składnikami Aplodanu są 2-(karbamimidoil-metyl-amino) kwas etoksyfosfonowy oraz 1,2-dwutiolan-3-kwas pentanowy. Taka mieszanka składników jest w stanie pobudzić Uśpione Włókna mięśniowe do działania, co pozwala na używanie o 83% większej ilości włókien mięśniowych w czasie treningu. To się nazywa: uwolnić swój potencjał!

Aplodan nie tylko zawiera dwa przełomowe składniki [2-(karbamimidoil-metyl-amino) kwas etoksyfosfonowy oraz 1,2-dwutiolan-3-kwas pentanowy] zaprojektowanych specjalnie w celu pobudzania Uśpionych Włókien Mięśniowych. Osoby odpowiedzialne za ten przełomowy produkt zadecydowały, że nie byłby on kompletny bez systemu szybkiego dostarczania powyższych związków do organizmu. Dlatego też wyposażyli Aplodan w technologię szybkiego uwalniania. Ta niezwykle zaawansowana technologia zapewnia szybki transport składników aktywnych Aplodan do mięśni,  gdzie efekt ich działania jest najbardziej widoczny.

Gdy tylko przyjmiesz Aplodan, jego składniki zostaną uwolnione do organizmu dzięki technologii szybkiego rozprzestrzeniania i natychmiast zaczną otaczać tkankę mięśni szkieletowych, w tym DMF, które do tej pory nie były w pełni aktywowane. Następnie Aplodan przedostaje się przez błony komórek mięśni szkieletowych i dostaje się w głąb włókien mięśniowych. Zaczyna uruchamiać określone ścieżki energetyczne w Twoim organizmie, ułatwiając tym samym aktywację DMFów. Dzięki dostarczonej przez suplement mocy, mięśnie te bardziej udzielają się podczas intensywnego treningu, pozwalając na pracę z większymi ciężarami i przyczyniając się do zwiększenia suchej masy mięśniowej!

Testy kliniczne udowodniły, że Aplodan pozwala na uruchomienie do 83% większej ilości włókien mięśniowych, co pozwala wyrwać się z zastoju
i pobić swoje rekordy. Nawet Jay Cutler, triumfator zawodów Mr. Oympia 2006, zarzeka się, że to potęga zawarta w Apodanie pomogła mu sięgnąć po to najwyższe trofeum
w kulturystycznym świecie. „Będąc częścią mojego programu suplementacji, Aplodan pomógł mi dobudować kilogramy twardych jak skała mięśni i zdecydowanie miał swój udział w moim triumfie na Mr. Olympia 2006. Nie tylko zwyciężyłem w tych zawodach, ale też uczyniłem to będąc w życiowej formie, co też jest zasługą Aplodanu”. Jeśli taka gwiazda jak Jay Cutler może zwiększyć masę mięśniową dzięki Aplodanowi, to pomyśl jakie korzyści przyniesie on Tobie.

Ostrzeżenie: nie dla osób poniżej 18 roku życia. Nie stosować przez kobiety w ciąży lub karmiące.

Porcja: 1 kapleta
Zawartość: 111 kaplet
Dostępne smaki: brak
Ilość porcji w opakowaniu: 111

Skład:                                                Ilość:                          %RDZ
Wartość energetyczna                          0kcal
Kwas 2-(carbamidoyl-metyl-amino)
            etoksyfosfonowy                       **
Kwas 1,2- ditiolan-3-pentanowy           **

Dawkowanie:
Pierwszy tydzień: bierz 2 porcje (2 kap) 3 razy dziennie. Następne tygodnie: Bierz 1 porcje (1 kap) 3 razy dziennie

Data dodania produktu: 15 czerwiec 2007.
Recenzje