odchudzanie
  Start » Katalog » Stacki, Boostery, Volumizery » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MUSCLETECH Anabolic Halo 908g

PONAD 75 SKŁADNIKÓW, 6 GŁÓWNYCH ELEMENTÓW I 3 TECHNOLOGIE KRIOGENICZNE SYNERGICZNIE WYMUSZAJĄ NAJWIĘKSZE PRZYROSTY JAKIE MIAŁEŚ W ŻYCIU

Przedostaje się do twego wnętrza. Poprzez ciebie. Dookoła ciebie. Krioanaboliczny potreningowy wywołujący wzrost atak pochłania twoje mięśnie, budzi w nich rewolucję i nie zostawia innego wyboru jak tylko rosnąć!

W ciągu kilku sekund zaczynasz czuć przerażający chłód w gardle - jak lawina lodu. Rozpoczyna się lodowa erupcja! Wydaje ci się, że całe twoje ciało zamarza, gdy potężne dawki 75 unikalnych składników ANABOLIC HALO™ zaczyna krążyć w twych żyłach.

Co wywołuje to uczucie? To siła -320 stopni Farenheita. To właśnie ma miejsce gdy trzy kriogeniczne technologie przetwarzają precyzyjne dawki anabolicznych, zmieniających mięśnie składników jakich świat kulturystyki jeszcze nie widział.

Pierwszym procesem zastosowanym przez naukowców z Team MuscleTech przy produkcji ANABOLIC HALO™ jest technologia kriogenicznoanaboliczna SUB-ZERO™. Wykorzystuje ona ciekły azot o temperaturze -320 stopni Farenheita by termo molekularnie wzbogacić precyzyjne dawki kluczowych składników budujących mięśnie. Dokładnie tak - naukowcy z Team MuscleTech wystawili najpotężniejsze anaboliczne związki na świecie na działanie temperatur rodem z powierzchni Neptuna. Tak przetworzone składniki nie przypominają niczego z tego czego kiedykolwiek doświadczyły twoje mięśnie.

Drugim z procesów, który wykorzystali naukowcy z Team MuscleTech jest Liofilizacja. Ta zaawansowana technologia, od lat stosowana w przemyśle farmaceutycznym, polega na zamrożeniu hardkorowych składników ANABOLIC HALO™ i poddaniu ich działaniu ultra niskiego ciśnienia. Ten proces sublimacji zmienia fizyczny stan molekuł składników ze stałego w lotny, z pominięciem fazy ciekłej! Molekuła jest przekształcana z stabilnej struktury skrystalizowanej do formy bezkształtnej. To pierwsze użycie tej przełomowej technologii do stworzenia suplementu kulturystycznego.

Trzecią technologią jest Technologia Kryształograficzna SUB-ZERO™. Budujące mięśnie składniki ANABOLIC HALO™ zostały wystawione przez 180 minut na działanie ciekłego azotu o temperaturze -150 stopni Farenheita. Ta zaawansowana technika kriogeniczna nadaje molekułom postać nie widzianą dotąd w przemyśle suplementacyjnym!

BADANIA NAUKOWE WYKAZAŁY, ŻE SILNE SKŁADNIKI ANABOLICZNE ZAWARTE W ANABOLIC HALO W CIĄGU 28 DNI ZWIĘKSZAJĄ ILOŚCI KOMÓREK SATELITARNYCH NA WŁÓKNO MIĘŚNIOWE O 100%

Te trzy mrożące krew w żyłach technologie, zastosowane razem pozwoliły stworzyć przełomowe składniki krioanaboliczne. Ponad 75 naukowo opracowanych, aktywnych substancji pracuje synergicznie by spełnić 6 warunków koniecznych do wywołania wzrostu mięśni.

ANABOLIC HALO™ wprowadza wolny testosteronu - jedyny rodzaj testosteronu mogący wywołać wzrost mięśni, bezpośrednio do twych komórek mięśniowych. Trwające 21 dni testy kliniczne wykazały, że potężne składniki ANABOLIC HALO™ drastycznie zwiększają ilość dostępnych przed treningiem receptorów androgenów w porównaniu z placebo. Receptory androgenów łączą się z wolnym testosteronem wysyłając sygnał wywołujący wzrost mięśni. Wolny testosteron stanowi jedynie 2% testosteronu w twym ciele, jednak to jedyna nadajaca się do czegokolwiek forma. Tak więc zwiększenie wykorzystania wolnego testosteronu jest kluczowe dla uzyskania wzrostu mięśni. ANABOLIC HALO™ zwiększa wykorzystanie wolnego testosteronu, bez żadnych efektów ubocznych, pozwalając na nieograniczone wzrost siły i masy mięśni!

Następnie ANABOLIC HALO™ wykorzystuje moc insuliny, jednego z najpotężniejszych hormonów anabolicznych w ludzkim organizmie. Moduluje nim ATF-4, odgrywający kluczową rolę w regulacji anabolizmu mięśniowego i wprowadzaniu organizmu w stan anaboliczny. ANABOLIC HALO™ bezpośrednio steruje wydzielaniem insuliny i kontroluje aktywność głównych biochemicznych mediatorów katabolizmu, tak by zachować pełną kontrolę nad systemami ograniczającymi wzrost mięśni oraz stworzyć środowisko anaboliczne nastawione na gwałtowne budowanie mięśni.

SPOŻYWANIE MOŻE WYWOŁAĆ MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH PRZYROSTY

Jednak to nie koniec działania ANABOLIC HALO™! Produkt działa nadal, wzmacniając wzrost mięśni na poziomie włókien! Już po 28 dniach badań na znanym uniwersytecie, naukowcy zaobserwowali coś doprawdy niezwykłego! Potężne składniki ANABOLIC HALO™ zwiększyły ponad dwukrotnie ilość komórek satelitarnych we włóknach mięśniowych. Komórki te, odpowiadając na sygnał anaboliczny, zwiększają rozmiar włókien mięśniowych. Ale to jeszcze nie koniec niewiarygodnych rezultatów. Te same czynniki anaboliczne w ciągu 16 tygodni zwiększyły średnicę włókien mięśniowych o zdumiewające 16.8%! Mówiąc wprost, ANABOLIC HALO™ powoduje gwałtowne i dramatyczne zmiany rozmiaru mięsni w niewiarygodnie szybkim tempie!

ANABOLIC HALO™ otacza cię. Pożera. Zmusza do wzrostu twoje mięśnie. I nie przestanie dopóki z lustra spogląda na ciebie ktoś większy! Tak działa ANABOLIC HALO™. Dasz radę?

Sposób użycia:

ANABOLIC HALO™ to ekstremalnie silny produkt anaboliczny. Jeśli jesteś gotowy na najbardziej niesamowite przyrosty masy mięśniowej zacznij od wymieszania jednej porcji (1 czubatej miarki) z 120 ml zimnej wody i wypij to tuż po treningu. Gdy już zapoznasz się z mocą ANABOLIC HALO™ i będziesz chciał się z nią zmierzyć bez żadnej taryfy ulgowej, wymieszaj 3 porcje z 350 ml. Zimnej wody. W dni nie treningowe przyjmuj 3 porcje w godzinach porannych. Nie przekraczaj trzech miarek w ciągu doby. ANABOLIC HALO™ to najmocniejszy anaboliczno nieandrogeniczny środek budujący mięśnie jakiego próbowałeś. Przed użyciem dobrze zapoznaj się z etykietką i stosuj się do instrukcji na niej zawartych.

Skład:

Skład Anabolic Halo™

Porcja:

27g (1 miarka)

Ilość porcji w opakowaniu:

40

Wartość energetyczna:

80kcal (333kJ)

Węglowodany

19g

    W tym cukry

9g

Tiamina

0,5mg (33%)

Ryboflawina

0.57mg (33%)

Niacyna

0.33mg (2%)

Witamina

B6 0.64mg (32%)

Witamina

B12 20ug (2000%)

Żelazo

0.1mg (1%)

Sód

120mg

Anabolic Halo™ Proprietary Blend

24832mg

Supercritical Growth Factor

Monohydrat dekstrozy

Maltodekstryny

Monohydrat kreatyny

Jabłczan kreatyny

Taurynian kreatyny

L-lizyna HCl

N-acetyl-l-waliny

L-walina AKG

Ester etylowy HCl waliny

Piroglutarat izoleucyny

N-acetyl izoleucyna

Ester etylowy HCl izoleucyny

N-acetyl fenyloalaniny

Treonina

Histydyna

Histydyna AKG

Metionina

Pure Anabolic ICE Crystal

L-leucyna

Ewodiamina

Wyciąg z trichilia catigua

Kwas izowaleranowy leucyny

N-acetyl leucyna

Ketoizokapronian leucyny

Piroglutarat leucyny

Leucyna AKG

Alfa-amino n-maślan

Kwas alfa-hydroksyizokaproikowy

11-hydroksy johimbina

8ug

Free-Test Cold Burn

Fumarat karnityny

Wyciąg z pochwiatki

Wyciąg z winorośli właściwej

Kwas 18-beta glicyrhetnowy

Acetyl-l-karnityny

Acetyl-l-karnityno-arginina

GH Sub-Zero

Wyciąg z chrzanu japońskiego

Wyciąg z johimby

Wyciąg z maliny właściwej

Kwas aspartowy

Beta-alanina

Glutamina

Wyciąg z catuba

Wyciąg z maca

Wyciąg z drzewa sandałowego

Wyciąg z bakopy drobnolistnej

Deanol

Wyciąg z tylophora indica

Kwercytyna

Wyciąg z cynamonu

Wanad jako (bis (quercitino)oxovanadium)

Wanad jako (bis (picolinato)oxovanadium)

Wyciąg z chmielu zwyczajnego

Wyciąg z picrorhiza kurroa

Kwas bursztynowy

Dihydroxy-diosgenin (25R-5 alfa-spirostan-2-alfa, 3-beta)

Cynk

Growth Isotherm

Wyciąg z chryzantemy

N-acetyl 5-metoksytryptamina

Ornityna

Eikozanat ornityny

Wyciąg z geum japonicum

Wyciąg z Jerzyny koreańskiej

Wyciąg z fadogia agrestis

Propolis

Wyciąg z jemioły pospolitej

Idebenone

Alfa-glicerofosfocholina

Cis-9,10-oktadekenoamid

Flawonoidy z karczocha

Muscle Hail Storm

ATP

AMP

CMP

GMP

High Performance ATF-4 Insulin Coolant

Wyciąg z kozieradki

D-mannoza

 

Data dodania produktu: 13 kwiecień 2008.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
MUSCLETECH naNo Vapor 960g
MUSCLETECH naNo Vapor 960g
MUSCLETECH Nitro Tech Hardcore 1800g
MUSCLETECH Nitro Tech Hardcore 1800g