odchudzanie
  Start » Katalog » Witaminy i minerały » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MULTIPOWER Magnesium Liquid (7 amp. x 25 ml)

Multipower Magnesium Liquid zawiera cytrynian magnezu, który z uwagi na swój związek organiczny jest wysoko przyswajalny przez organizm. Magnez pełni w organizmie rolę donora energii dla pracujących mięsni oraz zapewnia prawidłową komunikację między pracującymi mięśniami, a układem nerwowym stojąc na straży wykonania prawidłowego skurczu mięśniowego. Przyjmowanie Multipower Magnesium Liquid zapobiega niespecyficznym bólom mięśniowym oraz ich skurczom.

Magnez jest jednym z najważniejszych pierwiastków chemicznych w organizmie człowieka. Występuje we wszystkich tkankach i płynach ustrojowych. Obecność magnezu jest niezbędna do przebiegu wielu procesów metabolicznych. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, mięśniowego oraz sercowo-naczyniowego. Ponadto magnez wspomaga przyswajanie wapnia przez tkankę kostną oraz poprawia wchłanianie jelitowe potasu. Średnie dobowe zapotrzebowanie na magnez wynosi około 250 mg. Niedobór jonów tego pierwiastka może spowodować zaburzenia w układzie mięśniowym (skurcze, drgania) oraz w ośrodkowym układzie nerwowym (nadmierna pobudliwość, kłopoty z koncentracją).

Sposób użycia: Powinno się stosować 1 ampułkę na wieczór (przed snem), aby uzupełnić zapasy magnezu w organizmie i zapoczątkować proces regeneracji nocnej.

Data dodania produktu: 29 sierpień 2009.
Recenzje