odchudzanie
  Start » Katalog » Zma i tribulus » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MHP T-Bomb II 168 tab.

  • Twoja przysadka będzie maksymalnie stymulowana, produkując ogromne ilości testosteronu.
  • Osłabisz wytwarzanie SHBG, pozwalając wolnemu testosteronowi na łączenie się z receptorami mięśniowymi.
  • Powstrzymasz produkcję estrogenu w dwustopniowym procesie poprzez zahamowanie zamiany estarogenu oraz zablokowanie receptorów estarogenu, aby nie mógł on być wykorzystany.
  • Najlepsze na koniec – Kompleks tzw. Drugich Posłańców będzie wysyłał wzmocniony sygnał o napływie testosteronu oraz wyzwalał jego anaboliczne efekty.

T-BOMB II jest tak efektywny jeżeli chodzi o podwyższanie poziomu testosteronu do maksimum, że wielu nazywa ten środek optymalizacji męskiego hormonu (testosteronu) „najbardziej znaczącym dokonaniem w Technologii Pro-Testosteronu od czasów prohormonów!” Jest to JEDYNA dostępna, wolna od prohormonów formuła, która równocześnie optymalizuje poziom czystego testosteronu we krwi, podnosi poziom wolnego testosteronu, podnosi poziom testosteronu w stosunku do estrogenu, maksymalizuje anaboliczne skutki działania czystego testosteronu. Nigdy wcześniej środek Testosteronu nie oddziaływał na fizjologię ludzkiego układu hormonalnego z tak wielu stron!
 
Zwiększa produkcję naturalnego testosteronu o 400%

Kliniczne dawki większości sprawdzonych środków podnoszących poziom testosteronu powodują nadmierną stymulację przysadki! T-BOMB II stymuluje Twoją przysadkę do produkcji hormonu luteinizującego oraz uwolnienia testosteron, powodując niewiarygodny przypływ energii oraz zadziwiające efekty jeżeli chodzi o twarde jak skała mięśnie! Niesamowite efekty T-BOMB II jeśli chodzi o podnoszenie poziomu testosteronu powodują iż produkt ten nie ma sobie równych na rynku!

Osłabia SHBG  i podnosi poziom wolnego testosteronu

Podwyższony poziom testosteronu jest korzystny tylko wtedy jeśli krąży on we krwi jako „wolny testosteron”. Globulina Wiążąca Hormon Płciowy (ang. SHBG) jest białkiem, które wiąże testosteron, czyniąc go bezużytecznym. T-BOMB II nie tylko obniża poziom SHBG, ale całkowicie go niweluje! T-BOMB II uwalnia nawet więcej testosteronu co daje jeszcze lepsze rezultaty jeśli chodzi o masę mięśniową i siłę. Zwiększony popęd seksulany to kolejny „skutek uboczny” który odczujecie. 

Zahamowuje zamianę testosteronu na estrogen

Niestety nie cały testosteron pozostaje nim jak już zostanie wyprodukowany. Enzym aromatazy zamienia pewną ilość testosteronu w żeński hormon estogen, który odpowiada za gromadzenie tłuszczu, zatrzymywanie wody w organiźmie, ginekomastię (przyrost gruczołu piersiowego u mężczyzn) oraz słabą wydajność seksualną. Inhibitory anty-aromatazy, które znajdują się w T-BOMB II eliminują zamianę testosteronu na estrogen. Ten ogromny sukces pracowników MHP R&D rozwiązuje bardzo poważny problem kulturystów na całym świecie (Zobacz wykres A znajdujący się poniżej). 

Blokuje receptory estrogenu

Drugim etapem działania T-BOMB II jest „atakowanie estrogenu” przy użyciu środków chemicznych blokujących estrogen i „zapychanie” receptorów, upewniając się w ten sposób, że estogen nie połączy się z tymi receptorami i nie spowoduję żadnych charakterystycznych dla siebie efektów. Z dwuetapowym działaniem T-BOMB II, testosteron i tylko testosteron dominuje w Twoim układzie hormonalnym (Zobacz Diagram #3, Wykres B powyżej).   

Zmniejsza zamianę testosteronu w DHT

Testosteron może także zamieniać się w hormon zwany DHT, który odpowiedzialny jest za negatywne efekty uboczne takie jak łysienie i trądzik. T-BOMB II dostarcza Twojemu ciału niezbędne substancje odżywcze, które zmniejszają i w rezulatacie hamują tą przemianę. Dodatkowo, zmniejszając poziom substancji DHT, która zywkle konkuruje z testosteronem o receptory androgenu, pozostawiamy więcej recetorów do których może dołączyć się testosteron.  

Powyższenie poziomu testosteronu!

Przez lata kulturyści próbowali znaleźć sposób na zmaksymalizowanie aktywności komórek receptorowych. Wiedzą oni, że niezależnie od ilości testosteronu, który przepływa przez ich ciała, wszystko zależy od aktywności receptorów. Jeżeli komórki mięśniowe nie są gotowe przyjąć dodatkowej ilości testosteronu, to nic nie da podwyższanie ilości tego hormonu!

Jak to działa?

Kiedy testosteron dociera i zalega przy receptorach komórkowych mięśni, wtedy złożone wewnątrzkomórkowe substancje zwane „Drugimi Posłańcami” informują jądro komórkowe o przybyciu hormonu i wywołują reakcję anaboliczną (budowanie mięśni). Im bardziej wydajny jest drugi posłaniec tym silniejszy sygnał jaki wysyła. Jest to tak zwane przetworzenie energii sygnału, który, jeżeli wzmocniony, wzmaga anaboliczne efekty testosteronu stymulujące wzrost masy mięśnowej. Mówiąc prościej, jeżeli Twoi drudzy posłańcy pracują optymalnie, działanie testosteronu powodującego przyrost masy mięśniowej zwiększa się dziesięciokrotnie!  

Kiedy informacja o tym, że MHP dokonało przełomowego odkrycia, by usprawnić działanie receptorów oraz wzmocnić wysyłane przez nie sygnały, kulturyści zewsząd dobijali sie do głównej siedziby MHP rządając wydania im sekretnej formuły. Teraz T-BOMB II daje Ci tą zadziwiającą technologię usprawniającą pracę receptorów wraz z Kompleksem tzw. Drugiego Posłańca. Jedynie w T-BOMB II zawarty jet ten kompleks, który wzmocnił rolę testosteronu w kulturystyce... NA ZAWSZE!

 

Porcja: 3 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu: 56
Skład:
Magnez 15 mg 4%
Cynk 25 mg 167%
Miedź 2 mg
Optimone 5™ (mieszanka) 903 mg
Wyciąg z buzdyganka ziemnego (40% furansteroli)
Wyciąg z kozieradki
Wyciąg z longjack
Wyciąg z czerwonej koniczyny (40% izoflawonów)
Chryzyna
Wyciąg z kudzu
DIM (diindolometan)
Wyciąg z owsa zwyczajnego
Wyciąg ze śliwki afrykańskiej (25% steroli)
Wyciąg z pokrzywy zwyczajnej
Beta-sitosterol
Wyciąg z palmy sabałowej (90% steroli)
Bioperine® (wyciąg z pieprzu czarnego)
2nd messanger (mieszanka) 625 mg
Olej z siemienia lnianego (8% kwasu linolenowego, 2,5% linolowego i 2,5% oleinowego)
Glicyna
Arginina
Limonene
Kwas jabłkowy
Metionina
Maczużnik chiński
NADH
 

Sposób użycia: Po 3 kapsułki dwa razy dziennie. Pierwszy raz rano , drugi raz wieczorem.

Data dodania produktu: 20 wrzesień 2009.
Recenzje