odchudzanie
  Start » Katalog » Pozostałe » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MHP Cyclin-GF 120 kap.

„Cyclin-GF to największy prełom w suplementacji ostatniej dekady!” – 2007 Bodybuilding & Sports Supplement User’s Guide, Daniel Gastelu.

Opracowanie Cyclin-GF przez firmę MHP wielu specjalistów uważa za największy przełom w historii suplementacji. Cyclin-GF to bez wątpienia najbardziej zaawansowany suplement aktywujący „uśpione włókna mięśniowe” dostępny na rynku. Zainspirowany został badaniami, za które przyznano Nagrodę Nobla. Dział badawczy MHP dokonał zadziwiających odkryć na temat uzupełniania i rozwoju komórek włókien mięśniowych. Oto, co przyniosły warte wiele milionów dolarów i trwające ponad 5 lat badania:

Sekret tworzenia masywnych mięśni odkryty

  • Głęboko wewnątrz tkanek mięśniowych znajdują się miliony Prekursorów Komórek Mięśniowych (w skrócie MPC)

  • Wiele z owych MPC znajduje się w stanie uśpienia, czekając na sygnał do rozwoju. Mogą one albo rozwinąć się w pełnowymiarowe komórki mięśniowe, albo też pozostać w uśpieniu aż do śmierci.

  • Po uaktywnieniu MPC zaczynają się dzielić i tworzyć grupy mioblastów, które później przeistaczają się we włókna mięśniowe, jednak następuje to tylko w idealnych warunkach do anabolizmu. Co więcej, aktywowane MPC zwykle nie osiągają pełnej dojrzałości za sprawą niedostatecznego odżywienia, braku czynników promujących wzrost, nie dość anabolicznego środowiska i wysokiego poziomu niepożądanych substancji hamujących rozwój komórek mięśniowych.

Nowa technologia aktywuje uśpione MPC

Nasze nowo nabyte zrozumienie fenomenu MPC pozwoliło na stworzenie suplementu tak skutecznego, jak Cyclin-GF. Bazując na najnowszych danych naukowych na temat MPC ustalono, że proces rozwoju komórek mięśniowych zależny jest od ciągu reakcji metabolicznych napędzanych hormonami i składnikami odżywczymi, które tworzą właściwą stymulację i odpowiednie środowisko hormonalno-odżywcze w czasie nocnego odpoczynku, które pozwala na aktywację i dojrzewanie MPC aż do pełnego przeistoczenia się w komórki mięśniowe. Dokonawszy tego odkrycia naukowcy z MHP uzmysłowili sobie jak zaawansowanych technologii trzeba, aby przeprowadzić MPC przez 4 etapy rozwoju aż do pełnej dojrzałości.

„Zdolność Cyclin-GF do aktywacji milionów uśpionych MPC i przeistoczenia ich w potężne włókna mięśniowe to prawdziwa rewolucja!”

Głęboki, anaboliczny sen: Czynnik kluczowy dla obudzenia MPC i rozwoju dojrzałych komórek mięśniowych.

Gdy naukowcy z MHP badali czynniki niezbędne do pobudzenia i wzrostu MPC aż do postaci w pełni rozwiniętych tkanek mięśniowych odkryli, że prawdziwe okno anaboliczne otwiera się w nocy. Odkryli związek miedzy ilością i jakością snu a hormonami niezbędnymi do wzrostu mięśni. Cyclin-GF to wielofunkcyjny środek stosowany na noc, poprawiający jakość snu i stymulujący produkcję hormonów pozwalających obudzić MPC i powiększyć włókna mięśniowe. Cyclin-GF pomaga szybciej osiągnąć fazę REM i pozostać w niej dłużej. Składniki Cyclin-GF i głęboki sen promują produkcję hormonów anabolicznych. Dodatkowo, specjalne składniki neutralizują i zmniejszają ilość substancji hamujących rozwój mięśni. Dzięki Cyclin-GF możesz osiągnąć maksymalną aktywację MPC, przyspieszenie wzrostu i regeneracji włókien mięśniowych, a co za tym idzie rozmiary mięśni.

Cyclin-GF to wyjątkowy przełom naukowy

Aż do tej pory wykorzystywałeś tylko niewielką część potencjału swoich włókien mięśniowych, ponieważ miliony MPC w twoich mięśniach pozostawało w uśpieniu. Wyobraź sobie siłę aktywującą te miliony MPC i wymuszającą na nich przeistoczenie się w dojrzałe włókna mięśniowe, tak by powiększyły siłę i rozmiary twoich mięśni. Dzięki opracowaniu Cyclin-GH, naukowcy z MHP otworzyli drogę do pobudzenia tych jakże cennych, choć uśpionych komórek i stworzenia idealnie anabolicznego środowiska pozwalającego MPC przejść cały cykl dojrzewania aż do przeistoczenia się w dojrzałe włókna mięśniowe. Nigdy wcześniej żaden suplement ani nawet lek nie był w stanie aktywować uśpionych komórek mięśniowych i przeprowadzić ich przez cały cykl dojrzewania, wywołując przy tym tak niesamowite przyrosty masy mięśniowej. Cyclin-GF to klucz do prawdziwego fenomenu kulturystycznego. Już czas obudzić miliony MPC i przeistoczyć je w masywne, wielkie mięśnie. Bądź jednym z pierwszych, którzy otrzymają szansę odczucia mocy tego przełomowego odkrycia – aktywatora MPC: Cyclin-GF!

  • Pobudza miliony uśpionych prekursorów komórek mięśniowych.

  • Natychmiast rozwija nową tkankę mięśniową dzięki technologii pełno fazowego cyklu wzrostu mięśni.

  • Wywołuje głęboki, anaboliczny sen, poprawia osiąganie i czas trwania fazy REM oraz maksymalizuje produkcję hormonów.

Dawkowanie: przyjmuj jedną porcję (4 kapsułki) przed snem, popijając szklanką wody
Porcja: 4 kapsułki  
Ilość porcji w opakowaniu: 30  
Skład:    
Witamina B6 10,5 mg 525%
Magnez 450 mg 150%
Cynk 30 mg 200%
Full Phase Muscle Precursor Cell Growth Factors: 1135.5mg  
MPC Awakening And Maturation Agents:
ZMA
Alpha-Glicerylofosforylocholina
Żeń-szeń
5-HTP
N-(2-(5-Methoxyindol-3-Y)ethyl)acetamide
Wyciąg z kozłka lekarskiego
Cell Cycle Arrest Inhibitors:
3',4',5,7-Tetrahydroxyflavan-3-Ol
Fosphatydyl Serina
Chmiel zwyczajny
DNA Checkpoint Clearance Factors:
KWas dezokyrybonukleinowy
KWas rybonukleinowy
Koci pazur

Data dodania produktu: 07 wrzesień 2009.
Recenzje