odchudzanie
  Start » Katalog » Zma i tribulus » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

MHP Arimatest 60 tab.

MHP Arimatest jest suplementem, który jako jedyny łączy w swoisty sposób redukcję niechcianego w organizmie mężczyzny estrogenu, a uruchamia wzrost produkcji testosteronu. Jest to inhibitor aromatazy przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, w celu zwiększenia poziomu ich wolnego testosteronu i poprawy wydolności i siły. Powszechnie uważa się że aby podnieść poziom testosteronu, trzeba używać prohormonów, specyficznych wyciągów roślinnych lub niedozwolonych sterydów anabolicznych. Ale istnieje jeszcze jedna, bezpieczna i skuteczna droga - zahamowanie procesu aromatyzacji (czyli przemiany przez męski organizm testosteronu do estrogenu). Właśnie na tej koncepcji skupiła się firma MuscleMeds Performance Technologis. Założeniem było takie wyregulowanie osi przysadka mózgowa - podwzgórze, aby produkować więcej testosteronu i równocześnie efektywnie obniżyć poziom estrogenu. Tak duże stężenie testosteronu jest wymagane, aby uruchomić procesy anaboliczne, dające duże przyrosty masy mięśniowej i siły.

MHP Arimatest został tak zaprojektowany, aby jego składniki AI-1,AI-2,AI-3 pracowały synergicznie i szybko hamowały działanie endogennej aromatazy (enzymów P 450 z rodziny cytochromu). Tym samym powstrzymują zmianę androsteronu i testosteronu w estrogen. Czynniki AI-1 i AI-2 są szybko działające, a czynnik AI-3 działa wolniej, co w efekcie wydłuża efektywność działania suplementu, a co za tym idzie wystarczy go przyjmować raz dziennie. Powoduje to wytworzenie doskonałego stosunku całkowitego testosteronu i wolnego testosteronu do blokowanego estrogenu, co wywiera pozytywny wpływ na wydolność fizyczną i seksualną. Ten fakt powoduje kolejne efekty w postaci: szybszej syntezy białek, zwiększenie ilości czerwonych krwinek, wzrost siły i masy. Badania i testy dowiodły że Arimatest podnosi 10 razy bardziej poziom testosteronu, niż inne tego typu środki, czyli rezultat jego dostarczania odpowiada równy jest zastrzykowi stu miligram testosteronu. Zaobserwowano że już po 1 godzinie po przyjęciu suplementu poziom wolnego testosteronu zwiększył się o 8,8%. i nie obserwowano tendencji spadkowych. Osiągnięto to dzięki stabilnym i bardzo skutecznym składnikom hamującym aromatyzację oraz dzięki szybkiemu wchłanianiu do krwi i uniknięciu szkodliwego działania systemu trawiennego. Poza tym suplement podnosi poziom wolnego, czyli bioaktywnego testosteronu i androsteronu (prekursora testosteronu).Zastosowano w suplemencie nie tylko nowatorskie inhibitory aromatazy (AI-1,AI-2 i AI-3), ale też opatentowany system ich dostarczania do krwi FASTSORB - przez błonę śluzową w ustach i pod językiem, z pominięciem przewodu pokarmowego.

Sposób użycia: Jedna tabletka w dni bez treningu raz dziennie (rano), lub dwa razy dziennie w dni treningowe(rano i przed treningiem). Tabletki pod językowe. Umieść pod językiem i poczekaj aż się rozpuści. Suplement może być stosowany do 12 tygodni, po których trzeba zrobić 4 tygodnie przerwy. Następnie cykl można powtórzyć.

Data dodania produktu: 20 wrzesień 2009.
Recenzje