odchudzanie
  Start » Katalog » Odżywki węglowodanowe » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

HI TEC Carbo Plus 3000 g

Carbo Plus to nowoczesny preparat węglowodanowy wzbogacony o HCA, taurynę, rybozę, glukuronolakton i pełen zestaw witamin z grupy B oraz witaminy antyoksydacyjne C i E. Carbo Plus to produkt przeznaczony dla osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe (biegi długodystansowe, gry zespołowe) oraz wytrzymałościowo-siłowe. Maltodekstryny, zawarte w Carbo Plus, są polimerami glukozy o średniej długości łańcucha, które dostarczają w krótkim czasie dużo energii dla pracujących mięśni i ułatwiają szybką resyntezę glikogenu mięśniowego w fazie nadkompensacji potreningowej. Carbo Plus, obok maltodekstryn, zawiera silne substancje ergogeniczne, które potęgują adaptacje organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego i przyspieszają regenerację potreningową. Kluczowym substratem w regeneracji zapasów ATP, zużywanego w dużej ilości m.in. do skurczów włókien mięśniowych, jest ryboza. Bierze ona także udział w syntezie kwasów nukleinowych, niezbędnych w procesach syntezy białek mięśniowych. Zastosowany w Carbo Plus glukuronolakton, prekursor syntezy rybozy, nasila działanie samej rybozy a także hamuje jej rozpad. Ponadto związek ten bierze udział w regeneracji glutationu, który jest jednym z najważniejszych antyoksydantów komórkowych. Zastosowana w preparacie tauryna silnie hamuje katabolizm wysiłkowy i powysiłkowy, utrzymuje wysokie stężenie wapnia w komórkach mięśniowych, zmniejsza syntezę serotoniny w mózgu a tym samym ogranicza zmęczenie powstałe podczas wysiłku oraz wykazuje działanie insulinomimetyczne. Dodatkowym atutem Carbo Plus jest obecność
kwasu hydroksycytrynowego (HCA), który hamuje syntezę kwasów tłuszczowych z prekursorów cukrowych, stymuluje metabolizm tłuszczu, chroniąc jednocześnie białka przed katabolizmem. Carbo Plus przyniesie dużą korzyść przedstawicielom sportów wytrzymałościowych, w przypadku uzupełniania zasobów energii przed, w trakcie (tzw. żywienie na trasie) oraz po treningu.

Wartość odżywcza

100 g

50g (porcja)

Białko

0,4 g

0,2 g

Tłuszcz

0,0 g

0,0 g

Węglowodany

92,1 g

45,6 g

HCA (kwas hydroksycytrynowy)

1000 g

500 g

Glukuronolakton

250 g

125 g

Sposób użycia:
Rozpuścić 50g (ok. 5 łyżek stołowych) preparatu w 150-250 ml wody; w zależności od zapotrzebowania stosować 1-2 razy dziennie; w dni treningowe stosować preparat przed i bezpośrednio po treningu.

Data dodania produktu: 13 lipiec 2006.
Recenzje