odchudzanie
  Start » Katalog » Pozostałe » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

GASPARI NUTRITION Halodrol Liquidgels 60 kap.

W jakim celu jest stosowany?

Halodrol Liquidgels powstał w drodze ewolucji i naturalnego rozwoju starego (i wycofanego już z produkcji) Halodrol-50, który był jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych suplementów opartych na prohormonach. Ze względu na obecny klimat polityczny i naciski mediów jego produkcja została zakończona. W tym czasie firma Gaspari Nutrition zatrudniła dwóch wybitnych specjalistów w dziedzinie suplementacji w celu opracowania nowej formuły, która mogła by z powodzeniem zastąpić ten doskonały produkt jednocześnie nie zawierając prohormonów ale dając jakościowo i ilościowo zbliżone przyrosty masy mięśniowej jak ta zawarta w Halodrol-50. To co stworzyli William Llewellyn i Bruce Kneller jest prawdopodobnie największym odkryciem jakie kiedykolwiek miało miejsce w branży suplementów dla sportowców.

Co czyni ten produkt wyjątkowym?

  1. Halodrol Liquidgels zawiera pięć unikalnych składników, z których jeden chroniony jest patentem, natomiast inny oczekuje na decyzję biura patentowego. Czyni to produkt firmy Gaspari Nutrition absolutnie wyjątkowym oraz stanowiącym klasę dla samego siebie.

  2. Halodrol Liquidgels podchodzi w sposób wieloaspektowy do kwestii budowania masy mięśniowej. Jest tak naprawdę pierwszym kompletnym produktem. Oznacza to, że w jednym suplemencie zostały zawarte składniki mające na celu budowanie masy mięśniowej, poprawę wyników siłowych, obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie ogólnej wydajności organizmu.

  3. Zmiany w wyglądzie są zauważalne już po tygodniu prawidłowego stosowania co oznacza, że Halodrol Liquidgels jest suplementem nie tylko bardzo skutecznym ale również błyskawicznie działającym.

  4. Najważniejsza kwestia – Halodrol Liquidgels jest wolny od prohormonów. Poza DHEA (w ilości dopuszczonej do sprzedaży w suplementach diety w większości krajów) nie zawiera żadnych innych substancji anaboliczno-androgennych.

Jak to działa?

Jednym ze składników suplementu oraz jego główną „siłą napędową” jest kwas arachidonowy. Wiele prowadzonych niezależnie od siebie badań wykazało, że związek ten stymuluje wszystkie receptory androgenne w cytoplazmie komórkowej oraz pozytywnie wpływa na działanie hormonu wzrostu (HGH), insuliny oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1) na poziomie komórkowym. Mówiąc inaczej kwas arachidonowy przygotowuje komórki włókien mięśni szkieletowych na maksymalne wykorzystanie działania tych endogennych hormonów.
Halodrol Liquidgels zawiera wyjątkowo czyste lignany, które na rynku suplementów obecne są już od dłuższego czasu (korzeń pokrzywy) jako substancje poprawiające sprawność seksualną. Niezależne badania wykazały, że oczyszczone lignany roślinne wpływają na zwiększenie poziomu wolnego testosteronu w osoczu krwi. Analizując wyniki tych badań można wnioskować, że lignany roślinne utrudniają androgenom takim jak testosteron wiązanie się z Globuliną Wiążącą Hormony Płciowe (SHGB), białkiem występującym w osoczu krwi mającym na celu transportowanie hormonów płciowych do komórek. W momencie kiedy hormon jest związany z SHGB nie ma możliwości stymulowania receptorów komórkowych w mięśniach szkieletowych co przekłada się na mniejszą hipertorfię mięśniową. Uniemożliwiając łączenie się testosteronu z SHGB lignany roślinne powodują, że poziom wolnego czyli aktywnego biologicznie hormonu w osoczu krwi utrzymuje się na wysokim poziomie co owocuje większą ilością pobudzonych receptorów androgennych w komórkach mięśni szkieletowych.

Dodatkowo, w Halodrol Liquidgels zawarta jest wyjątkowo czysta wersja ecydysteronów. Hormony te występujący w wylince insektów przez długie lata używane były przez atletów z krajów byłego bloku sowieckiego w celu polepszenia osiągów siłowych i muskulatury. Dane z wielu przeprowadzonych w tym temacie badań jasno dowodzą, że ecydosterony powodują dodatni bilans azotowy co ma bezpośredni wpływ na zwiększoną hipertorfię mięśniową. Tego typu produkty występowały powszechnie w sprzedaży w połowie lat '80 w USA. Ponad to niektóre ecydosterony występują w ziołach i innych roślinach. Jednakże, dotychczas ciężko było uzyskać czystą mieszankę tych hormonów. Aż do teraz.

Ostatnim składnikiem Halodrol Liquidgels jest dehydroepiandrosteron (DHEA), który poprzez działanie synergistyczne maksymalizuje efekty działania pozostałych składników zawartych w tym unikalnym suplemencie.

Czy Halodrol Liquidgels mogą używać wszyscy?

Produkt ten powinien być używany wyłącznie przez mężczyzn po 21 roku życia. Pod żadnym pozorem Halodrol Liquidgels nie może być używany przez kobiety oraz osoby, które w przeszłości były leczone z powodu zmian nowotworowych.

Produktu należy używać wyłącznie zgodnie ze wskazówkami zawartymi na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produktu nie mogą stosować osoby charakteryzujące się słabym systemem immunologicznym, u których często występują infekcje i stany zapalne. Jeśli jesteś sportowcem wyczynowym podlegającym testom antydopingowym powinieneś skonsultować używanie Halodrol Liquidgels ze swoim trenerem bądź odpowiednią osobą w związku sportowym.

UWAGA! Suplement nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w okresie laktacji, osoby mające problemy zdrowotne bądź zażywające leki wydawane na receptę. Nie zaleca się stosowania Halodrol przez osoby poniżej 21 roku życia. Zwiększenie dawki powyżej zalecanej może spowodować poważne problemy zdrowotne. W przypadku wystąpienia efektów ubocznych należy niezwłocznie zaprzestać stosowania suplementu oraz skonsultować się z lekarzem

Data dodania produktu: 23 wrzesień 2009.
Recenzje