odchudzanie
  Start » Katalog » Odchudzanie » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

DYMATIZE AMP'd 120 kap.

Dymatize Nutrition AMP'D - The Energizing Fat Burner - Król wszystkich spalaczy tłuszczu!!

AMP'd jest bardzo skutecznym spalaczem tłuszczu. Zawarte w nim najnowocześniejsze formuły pozwalają uzyskać bardzo widoczne efekty w bardzo krótkim czasie.

Jeśli twoim celem jest redukcja wagi i tkanki tłuszczowej musisz koniecznie spróbować suplementu Dymatize AMP'D! Nie myśl że Dymatize AMP'D powinno stosować się wyłącznie jako stymulant a nie suplement wspomagający dietę. Wręcz przeciwnie - AMP'D jest najprawdopodobniej najsilniejszym reduktorem tłuszczu jaki możesz zakupić bez recepty. Myślę nawet że mając dostęp do recept ciężko było by znaleźć coś bardziej efektywnego.

Stworzyliśmy potwora, przed którym nie można się schować!
Jeżeli zakupiłeś Dymatize AMP'D i przyjrzałeś się bliżej jego etykiecie, bądź czytałeś materiały promocyjne dotyczące jego użycia, pewnie zauważyłeś że tradycyjnie poleca się używać AMP nie częściej niż trzy razy w tygodniu, co ma na celu uniknięcie zbytniego przyzwyczajenia organizmu do jego działania.
W swoich wypowiedziach zazwyczaj skupialiśmy się głównie na wpływie AMP'D na poziom energii przywiązując mniejszą uwagę do jego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej i tłumienie głodu. Obecnie, po kilku miesiącach analizowania opinii osób używających Dymatize AMP'D oraz bliższemu przyjrzeniu się jego właściwościom, doszliśmy do kilku wniosków.

To właśnie te wnioski zmieniły moje zwyczajowe zalecenia co do stosowania tego preparatu. Kilku naszych Klientów (znanych nam osobiście lub przez internet) stosowało Dymatize AMP'D codziennie, lub nawet dwa razy dziennie, z powodu jego wpływu na apetyt i redukcje tkanki tłuszczowej. Odnotowali fenomenalne rezultaty i nikt z nich nie zauważył spadku efektywności działania termogenika AMP'D.
Prawdą jest, że z czasem, w pewnym stopniu, przywykli do efektu pobudzenia ale efekt hamowania łaknienia i podniesienia poziomu energii w żaden sposób nie uległ osłabieniu! Ciekawe jest to, że część z tych osób zupełnie nie tolerowała efedryny z powodu efektu nerwowości jaki towarzyszył jej zażywaniu i uciążliwego „dołka psychicznego” pojawiającego się kiedy przestawała ona działać.

Odnośnie ludzi używających odżywki Dymatize AMP'D codziennie w celu utraty tkanki tłuszczowej, znamy przypadki osób zażywających jedną porcję dziennie (głównie kobiety), jedną porcję dwa razy dziennie, dwie porcje raz dziennie i dwie porcje dwa razy dziennie. Jeden facet który używał dwóch porcji dwa razy dziennie, przyszedł pewnego razu do nas na siłownie. Nie poznałem go!! Opowiedział mi jak używa termogenika i jak świetnie na niego działa. Był nam wdzięczny!!!
Nawet jeżeli twoim celem nie jest utrata wagi a jedynie uzyskanie pobudzenia na treningu, używanie odżywki AMP'D częściej niż trzy razy tygodniowo nie spowoduje wzrostu tolerancji na jego działanie. Działa za każdym razem równie dobrze. Nie działa tylko wtedy jeśli jesteśmy bardzo zmęczeni i nadmiernie zestresowani. W takim stanie nie będzie działać nawet kofeina jak i efedryna!

Zawartość w porcji (2 kapsułki):

Witamina B3 35 mg 175%
Witamina B6 35 mg 1750%
Kwas Foliowy 267 mcg 133%
Witamina B12 75 mcg 1250%
Zastrzeżona mieszanka energetyzująca AMP'd - 1392 mg
Ekstrakt zielonej herbaty
Bezwodna kofeina
Glukoronalakton
L-Tyrozyna
L-Fenylalanina
N-Acetyl-Karnityna (ALC)
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego
Korzeń Imbiru

Sposób użycia:
2 kapsułki przed śniadaniem lub porannym treningiem, 2 kapsułki po południu. Przez pierwszy tydzień stosowania nie przekraczać 4 kapsułek dziennie, zażywać połowę zalecanej dawki dziennej.

Data dodania produktu: 05 sierpień 2008.
Recenzje