odchudzanie
  Start » Katalog » Odchudzanie » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

BSN Atro-Phex 98 kap.

Atro-Phex to produkt, który bez żadnych wątpliwości daje widoczne gołym okiem działanie, które poczujesz już po pierwszej porcji. Atro-Phex jest najsilniej działającym suplementem wśród wszystkich spalaczy tłuszczu, produktów poprawiających nastrój, tłumiących apetyt i zwiększających poziom energii. To nie jest zwyczajny FAT burner! Atro-Phex działa kompleksowo, by rzeźbienie sylwetki i spalanie tłuszczu było łatwe, a jednocześnie niesamowicie efektywne.


- Redukuje uporczywą tkankę tłuszczową
- Powoduje gwałtowną poprawę definicji sylwetki
- Zapobiega spadkom masy mięśniowej
- Niesamowity wzrost energii już po jednej porcji
- Poprawia nastrój, dodaje chęci do treningu
- Powoduje nasilenie spalania kalorii nawet w stanie niskiej aktywności
- Usprawnia funkcje kognitywne, poprawia szybkość reakcji
- Skutecznie ogranicza łaknienie
- Zwiększa wytrzymałość treningową

Kompleksowe działanie – tłuszcz znika w oczach!
W formule Atro-Phex zawarto szereg substancji o dobrze udokumentowanym działaniu. Moc tego suplementu jest niepodważalna. Wystarczy jedna porcja, żeby poczuć przeszywająca całe ciało energię. To jednak dopiero początek. Z każdym kolejnym dniem stosowania Atro-Phex doświadczysz wszystkich jego korzyści. Twoja sylwetka zacznie się przeobrażać. Efekt ten uzyskano dzięki unikalnemu połączeniu substancji działających kompleksowo. Formuła tego suplementu wykorzystuje wszelkie możliwe mechanizmy, dzięki którym spalanie zapasowego tłuszczu jest maksymalnie szybkie.

Termogeneza – przyśpieszenie metabolizmu
Kluczem do szybszego pozbywania się zapasowego tłuszczu jest zmuszenie organizmu do maksymalnego wykorzystywania kalorii podczas ćwiczeń oraz w czasie, kiedy aktywność fizyczna jest stosunkowo umiarkowana. Atro-Phex zawiera niezwykle silne związki stymulujące organizm do czerpania większej ilości energii. Innowacją jest zastosowanie B-Phenyethylaminy. To niezwykle silony związek o charakterze neurotransmitera. Wykazuje ona podobieństwo działania do najsilniejszych znanych dzisiaj stymulantów jak amfetamina, adrenalina, efedryna. Podobne do nich działanie opiera się na maksymalnym zwiększeniu termogenezy. Dodatkowo substancja ta stymuluje układ nerwowy dodając niesamowitej energii, zwiększając wytrzymałość. Jej działanie zostało dopełnione znanymi już substancjami takimi jak Hordeina, Raspberry ketones czy Citrus aurantium. Wszystkie te składniki powodują zwiększenie wydzielania adrenaliny i noradrenaliny; hormonów, które w sposób bezpośredni powodują nasilenie utleniania kwasów tłuszczowych jako preferowane źródło energii. Dzięki temu Atro-Phex może działać nie tylko w trakcie intensywnego treningu, ale także kiedy siedzisz, pracujesz czy oglądasz telewizję.

Stymulowanie – nieskończona energia!
Tłuszcze najefektywniej spalane są w trakcie długo trwających ćwiczeń o umiarkowanej intensywności. W teorii wydaje się to bardzo proste, jednak w praktyce chyba każdy wie, jak ciężko jest czasami zmobilizować się do treningu po ciężkim dniu pracy. Teraz nie będzie stanowiło to żadnego problemu. Stosując Atro-Phex poczujesz nieposkromioną wręcz ochotę na wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Wspomniana wcześniej Phenyethylamina wspólnie z najskuteczniejszymi stymulantami układu nerwowego i prekursorami neuroprzekaźników jak kofeina, DL-fenyloalanina, Tyrozyna, Vinkamina i Vinburmina spowoduje gwałtowny wzrost energii. Doświadczysz natychmiastowej poprawy nastroju i chęć do treningu. Te dobrze znane substancje usprawniają pracę układu nerwowego, przyśpieszają szybkość przewodzenia impulsów nerwowych do mięśni. Ponadto ich charakterystyczną cechą jest zmniejszanie uczucia zmęczenia. Zestawiając to ze zwiększonym poziomem energii uzyskujesz znacznie dłuższy trening o większej intensywności, w trakcie którego spalasz kilka razy więcej kalorii niż zwykle! Skuteczność wielu substancji została dodatkowo zwiększona poprzez  poprawienie ich biodostępności. Zastosowaliśmy jedynie najnowsze, najbardziej zaawansowane technologicznie formy, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

Koniec z uporczywym tłuszczem!
Nie ma chyba nic tak deprymującego jak uporczywy, ciągle zalegający tłuszcz na udach, pośladkach czy brzuchu. Szczególnie u kobiet, nawet w czasie długotrwających programów redukcyjnych, miejsca te wykazują podatność do gromadzenia zapasowego tłuszczu. Dzieje się tak na skutek zmniejszonego przepływu krwi w obrębie występującej tu tkanki tłuszczowej. Atro-Phex jako jeden z nielicznych na rynku produktów wzbogacony został w ekskluzywną Johimbinę. Ten wyjątkowy alkaloid działając poprzez receptory alfa-2 adrenergiczne znacząco zwiększa biodostępność tłuszczu w miejscach, gdzie pozbycie się go graniczy niemal z cudem. Johimbina funkcjonuje w naszym organizmie ponadto jako substancja hamująca działanie enzymu rozkładającego adrenalinę i noradrenalinę. Dzięki tej właściwości działanie spalania tłuszczu i pobudzenia nerwowego utrzymuje się znacznie dłużej w ciągu dnia.

Blokada powstawania nowej tkanki tłuszczowej
Dopełnieniem wspomnianej wcześniej kompleksowej formuły, jest zastosowanie grupy substancji, które blokują powstawanie nowej tkanki tłuszczowej. Specjalny kompleks lipidów i wyciągów ziołowych nie tylko zapobiega przed przybieraniem na wadze, ale wykazuje szereg właściwości pro zdrowotnych. Ekstrakty te bogate są w liczne antyutleniacze chroniące nasz organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników; chronią one serce, dodają witalności, obniżają poziom cholesterolu. Kolejnym mechanizmem, poprzez który obniżono możliwość przyswojenia nadmiernej ilości kalorii jest regulowanie funkcji układu pokarmowego. Tradycyjne chińskie zioła jak Tuber Fleece Flower, Carum Carvi optymalizują pracę układu pokarmowego, poprawiają perystaltykę jelit, niwelują zaparcia, zwiększają wydzielanie żółci i soku żołądkowego dzięki czemu lepiej przyswajasz potrzebne składniki pokarmowe unikając jednak wchłaniania nadmiernych ilości kalorii.

Hamowanie apetytu
Idealnie ułożona dieta, wyczerpujące treningi, kompleksowa suplementacja, pozytywne nastawienie… to niewątpliwie najważniejsze z czynników, dzięki którym dążysz do założonego celu, jakim jest rzeźbienie pięknej sylwetki. Wszystko to jednak zdaje się na nic, kiedy silna wola przegrywa co chwilę z uciążliwie dręczącym nieposkromionym apetytem. Nadmierne łaknienie to wróg numer jeden w czasie niskokalorycznej diety odchudzającej. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się podjadać z tego powodu między posiłkami lub zupełnie zawalić dietę zajadając się fastfoodami. Dla każdego, kto kiedykolwiek doświadczył tego zjawiska mamy dobrą wiadomość. Od teraz głód i nadmierne łaknienie na niskokalorycznej diecie nie stanowi już żadnego problemu. Atro-Phex zawiera składniki, które wyjątkowo skutecznie tłumią nadmierny apetyt.

Ochrona tkanki mięśniowej dla podkreślenia muskulatury
Oprócz wyżej opisanych zalet, niewątpliwą zaletą Atro-Phex jest dodatek unikalnej kompozycji składników działających antykatabolicznie. Podczas długo trwających diet niskokalorycznych w wyniku różnych reakcji organizm zaczyna czerpać energię także z białek ustrojowych, w tym tkanki mięśniowej. Jest to niewątpliwie niekorzystne zjawisko dla osób trenujących. Dlatego właśnie dodano składniki, które stwarzają optymalne środowisko anaboliczne chroniąc tym samym mięśnie przed zmniejszeniem ich masy. W praktyce – palisz tłuszcz a zyskujesz mięśnie. Substancje stymulujące uwalnianie insuliny powodują bowiem lepsze wewnątrzkomórkowe wykorzystanie składników odżywczych, dzięki czemu mogą one zostać przyswojone dla potrzeb budowania mięśnia. Efektem jest uwydatnienie muskulatury, polepszenie zarysu i kształtu mięśnia. Sylwetka zyskuje lepszego, smuklejszego wyglądu. Prawdziwą rewelacją jest zastosowanie dwuch fenomenalnych składników o udokumentowanym działaniu stymulowania syntezy białek mięśniowych. Pierwszym z nich jest tzw. 7-keto, które wpływając na wydajniejszą pracę tarczycy optymalizuje poziom hormonów tarczycowych w organizmie. Pełnią one zasadniczą rolę w bezpośrednim nasileniu termogenezy i spalaniu tłuszczu, a w odpowiednim stężeniu wykazują także działania anaboliczne na tkankę mięśniową. Drugim składnikiem jest opatentowana formuła DiacanaTM będąca bezpieczna alternatywą dla syntetycznych hormonów tarczycowych. Ta pochodna dijodotyrozyny wykazuje łudząco podobne działanie do hormonów tarczycy, przy czym cechuje ją znacznie większe bezpieczeństwo stosowania.

Ostateczny szlif – usuwanie podskórnej wody
Bardzo często pomimo znacznej utraty tkanki tłuszczowej, wydaje się, że naszej sylwetce w dalszym ciągu czegoś brakuje. Istotnie substancje toksyczne, nadmiar sodu w diecie przyczyniają się, że organizm gromadzi zwiększone ilości wody w postaci nieestetycznie wyglądającej wody podskórnej w tkankach pod skórą. Dlatego w Atro-Phex nie mogło zabraknąć substancji o działaniu lekko diuretycznym. Diurezą nazywa się proces w którym organizm wydala z moczem zbędne i szkodliwe produkty przemiany materii. Atro-Phex zawiera naturalne, tradycyjnie stosowane substancje, które przyczyniają się do przyśpieszenia diurezy. Wraz ze zwiększoną objętością wydalanej wody usuwane są także szkodliwe toksyny oraz zbędne metabolity. Organizm zostaje skutecznie oczyszczony, co poprawia wiele funkcji metabolicznych otwierając tym samym drogę do dalszej utraty tkanki tłuszczowej. Dzięki temu samemu procesowi pozbywasz się zmagazynowanej pod skórą wody, której do tej pory tak ciężko było się pozbyć. Teraz sylwetka zyskuje ostatecznego szlifu, a Ty wyglądasz i czujesz się lepiej.

Zawartość w porcji (1 kaps):
Witamina B6 (pirydoksyna HCl)
Witamina B9 (kwas foliowy)
Opatentowana Wielokierunkowo Działająca Formuła BSN Arto-Phex 724mg
Matrix Stymulujący Spalanie tłuszczu, Dodający Energii:
B-fenyletyloamina, Jabłczan B-fenyletyloaminy, Hordeina HCl,
Kofeina, Ekstrakt Zielonej Herbaty, Fleece Flower, Loranthus Parasiticus, DL-Fenyloalanina, Ketony z Malin, Naringin, Citrus aurantium, Bioperyna, Johimbina HCl,
Regulatory Nastroju Usprawniające Funkcje Kognitywne:
Monohydrat Etylowego Estru N-acetylowanej Tyrozyny, Vinburnina, Vinpocetyna, Vincamina
Matrix Usuwający Nadmiar Podskórnej Wody:
Ekstrakt Juniperus Communis, Izopimpimelina, Izokwercetyna, D-Myo-Inozytol,
Optymalizatory Środowiska Anabolicznego Działające Antykatabolicznie:
CinnulinPF (opatentowany wodny wyciąg z cynamonu), 7-Keto (3-Acetyl-7-Oxo-Dehydroepiandrosterone), Dicana (Opatentowany związek pochodny hormonom tarczycowym – Diiodothyroacetic Acid Isomer)

Sposób użycia:
Zacznij stosować Atro-Phex od minimalnych dawek w celu sprawdzenia reakcji swojego organizmu na ten wyjątkowo silny suplement. Proponujemy 1 kapsułkę 2 razy dziennie na 30-45 minut przed posiłkiem. Pierwsza porcję przyjmij przed śniadaniem, drugą przed obiadem lub posiłkiem poprzedzającym trening. Pamiętaj, żeby minimalna przerwa czasowa pomiędzy poszczególnymi porcjami wynosiła przynajmniej 6 godzin. Jeśli w ciągu kilku dni zauważysz dobrą tolerancję, możesz zwiększyć dawkę do 1 kapsułki 3 razy dziennie przed posiłkami, pamiętając o powyższych zasadach odstępu czasowego. nie przyjmuj Atro-Phex zbyt późno po południu, ponieważ produkt może utrudnić zasypianie. Innym sposobem zwiększenia dawki może być stosowanie 2 kapsułek dwa razy dziennie przed posiłkami. Jest to maksymalna zalecana dawka. Nie zaleca się przekraczania maksymalnej zalecanej dawki w ciągu dnia.
 

Data dodania produktu: 24 czerwiec 2008.
Recenzje