odchudzanie
  Start » Katalog » Kreatyna » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

BIO TECH Crea Ribose 300 g

CREA RIBOSE - kreatyna jest jednym z najaktywniejszych środków wspomagania wysiłku. Ribose jest cukrem prostym, równocześnie jest składnikiem kwasów nukleinowych. Suplementacja CreaRibose jest najszybszą drogą w odbudowie energii i siły mięśni.

Przeznaczona dla sportowców uprawiających dyscypliny związane z dużym wysiłkiem fizycznym.

Kompilacja kreatyny i rybozy - napełni mięśnie energią! Kreatyna jest wykorzystywana w organizmie przy syntezie ATP. Jest również jedna z ważniejszych substancji wykorzystywanych podczas kurczenia i rozkurczania mięśni. ATP (adenozyno trójfosforan) jest związkiem napędzającym pracę mięśni. ATP uwalniając jeden atom fosforanu zapewnia mięśniom energię i jednocześnie przekształca się w ADP (adenozyno dwufosforan). Niestety ATP jest magazynowane w mięśniach w niewielkich ilościach. Kreatyna dostarcza ADP brakujący atom fosforanu powodując, że ta na powrót przekształca się w ATP. W rezultacie możemy dostarczyć mięśniom nową porcję energii. Wyższy poziom kreatyny w mięśniach powoduje zwiększoną produkcję ATP, dzięki czemu treningi są optymalne.
Ryboza jest cząsteczką cukru prostego, która jest wykorzystywana w procesie produkcji ATP. Badania dowiodły, że stosowanie suplementów z rybozą jest efektywnym sposobem na podniesienie poziomu energii w komórkach mięśniowych, zwiększenie wydolności mięśni i wspomaganie regeneracji po intensywnym treningu.
Połączenie rybozy i uwodnionej kreatyny powoduje, że działają one jeszcze intensywniej na zwiększenie siły mięśni oraz ich regeneracji, przez co ta mieszanka jest wyjątkowa korzystna dla sportowców.

Dawkowanie: należy przyjmować 2-4 dawki dziennie na 20 minut przed treningiem i natychmiast po jego zakończeniu. W dni bez treningów należy brać jedną dawkę przed pójściem spać. Wielkość dawki 5 g.

Jedna porcja 5 g zawiera:
3,75 g monohydrat kreatyny
1,25 g ryboza

Data dodania produktu: 08 grudzień 2005.
Recenzje