odchudzanie
  Start » Katalog » Odżywki typu Gainer » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

BIO TECH American Weight Gain 2000 1500 g

AMERICAN WEIGHT GAIN 2000 - Jest bardzo dobrym uzupełnieniem dziennego odżywiania dla osób aktywnych fizycznie i pragnących na stałe zwiekszyć zdolności wysiłkowe i masę mięśniową.

W pierwszej fazie regularnych treningów najważniejsze jest zapewnienie organizmowi cennej energii i protein. American Weight Gain 2000 jest preparatem wysoce węglowodanowym, skonstruowanym specjalnie po to aby sprostać wymaganiom osób początkujących. Węglowodany są głównym źródłem energii potrzebnej do krótkotrwałej aktywności. Kompleksy węglowodanowe są najlepszym źródłem owej potrzebnej energii. Najefektywniej uzupełniają one zapasy glikogenu w mięśniach i wątrobie. Dodatkowo podnoszą poziom cukru we krwi do pułapu umożliwiającego przeprowadzenie intensywnego treningu. Osoby budujące masę muszą mieć pewność, że spożywają odpowiednią ilość zarówno węglowodanów jak i protein. Bez uzupełniania zapasów glikogenu, przed każdym treningiem, można narazić się na to, że organizm w poszukiwaniu źródeł energii zacznie ją pozyskiwać z tkanki mięśniowej. Dlatego też koktajl spożywany przed treningiem powinien być nisko tłuszczowy i jednocześnie bogaty w węglowodany, proteiny. Należy wypijać jeden koktajl American Gain Weight 2000 mniej więcej na trzy godziny przed ćwiczeniami. Po ćwiczeniach należy uzupełnić zapas wody, węglowodanów, witamin, minerałów i protein. Ubytek protein z tkanki mięśniowej zdarza się szczególnie podczas intensywnego treningu- kiedy organizm wykorzystał już cały zapas węglowodanów, wtedy jako pokarm wykorzystuje proteiny z mięśni. Aby uniknąć takiej sytuacji należy koktajl American Weight Gain 2000 zaraz po treningu.

Wartość odżywcza w 100 g:
Białko 8,29 g
Węglowodany 89,68 g
Tłuszcz 0,92 g

Skład: maltodekstryna, białka mleczne, naturalne aromaty, witaminy.

Sposób użycia: 3 miarki (45g) zmieszać z 400 ml odtłuszczonego mleka, spożywać jako dodatek do regularnych posiłków, należy pić 2 lub więcej razy  dziennie w zależności od potrzeb organizmu.

Data dodania produktu: 08 grudzień 2005.
Recenzje