odchudzanie
  Start » Katalog » Kreatyna » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

ACTIVLAB Creatine Capsules 300 kap.

Kreatyna jest naturalnym składnikiem występującym w ludzkim organizmie. Jej głównym zadaniem jest dostarczanie naszym mięśniom energii do działania – po dotarciu do komórek mięśniowych ulega przekształceniu w fosfokreatynę, która wpływa na regenerację najpotężniejszego źródła energii – ATP (adenozynotrójfosforan). W trakcie wykonywania wysiłku fizycznego zapasy kreatyny w mięśniach są zużywane w ciągu kilku-kilkunastu sekund. To stwarza konieczność zewnętrznej suplementacji kreatyną prowadzącej do znacznego zwiększenia pokonywanych obciążeń fizycznych, a w konsekwencji do szybszego przyrostu siły i masy mięśniowej. Kreatyna nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej. Regularna suplementacja kreatyną zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową.

Każda kapsułka Activita Creatine Capsules zawiera aż 1000 mg efektywnego monohydratu kreatyny. Stopień rozdrobnienia 200 MESH doskonale wpływa na poziom przyswajania kreatyny przez organizm. Preparat Activita Creatine Capsules polecany jest osobom aktywnym fizycznie ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy).

Dawkowanie:
 

Faza nasycenia:

do 20 g dziennie przez okres 5 dni dawkach podzielonych najlepiej po 5 kapsułek przed śniadaniem, przed i po treningu, przed snem.


Dawki podtrzymujące:


2 x 4-5 kapsułek - w dni treningowe przed i po treningu, w dni nietreningowe rano na czczo i przed snem.

 

Uwaga!

Węglowodany zwiększają stopień wchłaniania kreatyny. Najlepsze efekty uzyskuje się w połączeniu z Activita Dextrose lub Activita Carbo Energy Power. Po 6 tygodniach przerwać podawanie kreatyny na 3-4 tygodnie. Nie łączyć z mlekiem.

Data dodania produktu: 31 sierpień 2006.
Recenzje