odchudzanie
  Start » Katalog » Kreatyna » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

AAEFX Kre-Alkalyn PRO 120 kap.

Kre-Alkalyn®EFX PRO to kolejny etap w tworzeniu doskonałego suplementu kreatynowego. Monohydrat, czyli pierwsza dostępna postać kreatyny stała się przełomem w suplementacji sportowej w krótkim czasie od jej wprowadzenia na rynek w 1992 roku. Choć od tego czasu minęło już 16 lat, to można śmiało powiedzieć, że jak do tej pory żaden z olbrzymiej gamy suplementów diety dla sportowców nie osiągnął nawet ułamka popularności kreatyny. Dzieje się tak dlatego, że faktycznie działa, co potwierdziły już niezliczone rzesze sportowców na całym świecie. Od czasu stworzenia monohydratu kreatyny, firmy suplementacyjne zaczęły poszukiwania takiej jej formy, która wchłaniałaby się znacznie lepiej i wywoływała jeszcze lepsze rezultaty. Pomijając wszystkie mniej lub bardziej udane eksperymenty (na przykład połączenie cząsteczki kreatyny z cytrynianem lub pirogronianem) podejście do tego związku zmieniło się w wyniku przypadku. W 2002 roku amerykańska firma All American Pharmaceutical odkryła, że kreatyna jest bardzo niestabilną substancją i rozpada się po kontakcie z płynem. Jest to o tyle rewolucyjne odkrycie, że do tej pory zalecano mieszanie kreatyny z wodą lub sokiem w celu poprawy jej wchłaniania. W wyniku prowadzonych badań okazało się, że znaczna część kreatyny rozpada się do szkodliwej kreatyniny po kontakcie z wodą i sokami żołądkowymi. Jest to przyczyną, dlaczego kreatyna nie działa na każdego w takim samym stopniu i wyjaśnienie, dlaczego na niektórych nie działa w ogóle.

Dzięki temu odkryciu, firma ta opracowała, stworzyła i opatentowała produkt, który spowodował małą rewolucje na rynku suplementów – Kre-Alkalyn®. Kre-Alkalyn® to pierwsza kreatyna, która dzięki specjalnej technologii produkcji była stabilna w płynach, dzięki czemu cała przyjęta dawka trafiała do mięśni. Jest to o tyle ważne, że sugeruje się, iż aż 90% monohydratu kreatyny rozpada się w krótkim czasie po kontakcie z płynami. Dlatego też, 1 gram Kre-Alkalyn® odpowiada aż 10 gramom zwykłego monohydratu kreatyny.

Jednak to dopiero początek. Od czasu sukcesu Kre-Alkalyn® naukowcy z All American EFX prowadzili badania, które miały na celu stworzenie takiej mieszanki, która maksymalizowałaby wchłanianie, transport i działanie Kre-Alkalyn®. Po 4 latach wreszcie udało się to osiągnąć. Dzięki temu odkryciu, stworzony został Kre-Alkalyn®EFX PRO – suplement znacznie przewyższający swojego poprzednika. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi, Kre-Alkalyn®EFX PRO cechuje znacznie większa skuteczność działania.

Kre-Alkalyn®EFX PRO:

  • Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni

  • Poprawia skupienie i koncentrację na treningu

  • Poprawia wydolność, dzięki czemu umożliwia przeprowadzenie dłuższego i intensywniejszego treningu


Porcja: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Waga netto: 120 kapsułek


Skład
Wartość energetyczna 15kcal

Kre-Alkalyn® 2400mg

(buforowany monohydrat kreatyny)

Kre-Alkaloid™ 150mg

(wyciągi z czarnej herbaty, zielonej herbaty, białej herbaty)

Inne składniki
żelatyna – otoczka kapsułki, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca

Sposób użycia:
2 kapsułki przed treningiem, w dni nietreningowe 2 kapsułki rano.
 

Data dodania produktu: 21 lipiec 2008.
Recenzje