odchudzanie
  Start » Katalog » Kreatyna » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   

serwis dla sportowcówodżywki olimp

Akcesoria (50)
Aminokwasy (171)
Batony (18)
Glutamina (37)
Hmb (31)
Kreatyna (113)
Literatura (5)
Napoje izotoniczne (32)
Odchudzanie (188)
Odzież sportowa (8)
Odżywki białkowe (228)
Odżywki typu Gainer (129)
Odżywki węglowodanowe (41)
Pozostałe (120)
Produkty energetyczne (39)
Regeneratory stawów (31)
Stacki, Boostery, Volumizery (97)
Witaminy i minerały (80)
Zestawy promocyjne (17)
Zma i tribulus (53)
Żele, kremy, maści (4)

Kontakt


Dieta
Kulturystyka
Odchudzanie
Mięsnie
Sterydy
Suplementy
Trening

AAEFX EFX KRE-A-FEM 60 kap

Więcej energii i wytrzymałości, dzięki Kre-a-fem™, opatentowanej formule kreatynowej!

Kreatyna przez długi okres czasu była poza zasięgiem dla wielu kobiet. Już nie jest! Podstawą formuły jest specjalna kreatyna zwana Kre-alkalyn® EFX, która całkowicie eliminuje niechciane zalewanie wodą, skurcze oraz inne skutki uboczne których prawdopodobnie doświadczyłaś lub słyszałaś o nich.

Mówiąc krótko, możesz doświadczyć wszystkich niesamowitych korzyści, bez żadnych efektów ubocznych!

Kre-a-fem™ przyspiesza spalanie tłuszczu oraz pomaga budować suchą masę ciała – smukłe, seksowne mięśnie.

Kiedy masz większe mięśnie, twoje ciało spala nadwyżkę kalorii oraz poprawia kształt Twojego ciała w tym samym czasie. Wyobraź sobie, jak będziesz się czuła, gdy Twoje ciało będzie smukłe, szczupłe i o wspaniałym kształcie! Kre-a-fem™ wspiera Twoją aktywność oraz zdrowy styl życia.

Nie myl Kre-a-fem™ ze zwykłymi odżywkami czy suplementami dla sportowców. Zawiera ona specjalnie dobrane składniki, które promują prawidłowy poziom hormonów, lepsze zdrowie i pomagają walczyć z codziennym stresem.

Czy ktokolwiek słyszał o odchudzaniu... podczas którego masz ciągle siłę, energię i pasję do treningu?

Chcesz mieć ten “wygląd”, jednak odchudzanie sprawia że czujesz się słaba i bez motywacji. Zaczynasz opuszczać sesje treningowe. W efekcie, poddajesz się! Jednak z Kre-a-fem™, będziesz miała ciągłą energię, niezbędną dla osiągnięcia ciała jakiego pożądasz i na jakie zasługujesz!

Kre-a-fem™ jest określana jako “kształt w kapsułce” z jednego prostego powodu: DZIAŁA!

Pokochasz sposób w jaki wyglądasz i czujesz się, kiedy używasz Kre-a-fem™. Poczekaj, aż wejdziesz na siłownię na kolejny trening, aeroby lub aerobik! Energia którą czujesz, jest stała, bez roztrzęsienia, jakie czujesz po produktach z dużą dawką kofeiny!

Kre-Alkalyn® EFX to technologia pozyskiwania, która zmieniła oblicze kreatyny zaraz po otrzymaniu pierwszego patentu, 4 czerwca 2002 roku (patent numer #6,399,661). Co sprawia że Kre-Alkalyn® EFX różni się od reszty? Jest to jedyna kreatyna na świecie, która jest w 100% stabilna w płynach i kwasach żołądkowych – nie traci swych właściwości przed dostaniem się do mięśni. Wszystkie inne postacie kreatyny ulegają niemalże całkowitej degradacji do bezużytecznych substancji, co może prowadzić do niechcianych efektów ubocznych, takich jak opuchnięcie, skurcze i retencja wody. To dlatego Kre-Alkalyn® uzyskuje tak pochlebne opinie przez osoby, które go używają.

Wapń (jako chelat)

Ten popularny minerał został wybrany z 6 powodów. Naukowcy sugerują że wapń:

jest pożyteczny dla prewencji i leczenia osteoporozy

może zmniejszać ryzyko wystąpienia nowotworów

jest wykorzystywany w leczeniu nadciśnienia tętniczego

obniża poziom cholesterolu i chroni przed chorobami serca

jest pomocny przy zaburzeniach snu

pomaga przy skurczach nóg

Ekstrakt z pluskwicy groniastej

Badania kliniczne wykazały, że pluskwica groniasta przynosi znaczne korzyści zdrowotne dla kobiet w każdym wieku. Jednak jej największą zaletą, jest pomoc w redukcji symptomów menopauzy.

Ekstrakt izoflawonów sojowych

Izoflawony sojowe są używane w medycynie ze względu na ich właściwości regulowania poziomu estrogenów. Korzyści dotyczą prewencji formowania się płytek miażdżycowych w naczyniach krwionośnych, pomagają zwalczać łuszczycę, są efektywne w zwalczaniu różnych postaci nowotworów i osteoporozy, oraz zmniejszają u niektórych objawy menopauzy.

Magnes (jako chelat)

Ten minerał został dodany do Kre-a-fem, ponieważ jest niezbędny dla produkcji energii komórkowej, skurczu mięśni, i każdego większego procesu biologicznego. Magnes razem z wapniem jest konieczny dla produkcji ATP (adenozyno trójfosforan), specjalnej cząsteczki w komórkach, która magazynuje energię, potrzebą do każdej aktywności.

Żelazo (jako chelat)

Żelazo jest nie tylko niezbędne dla zachowania przez nas dobrego zdrowia, wykazano również, że zdolność mięśni do pracy jest zależna od jego obecności.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 jest substancją podobną do witamin, znalezioną w komórkach. Jest ona zaangażowana w procesy produkcji energii. Ponieważ koenzym Q10 przynosi szereg korzyści zdrowotnych, najważniejszym jest zmniejszenie ryzyka chorób sercowo – naczyniowych, oraz odnowa układu odpornościowego.

Skład w 2 kapsułkach:

Kre-Alkalyn ® 600 mg
Wapń (jako chelat) 150 mg
Wyciąg z pluskwicy groniastej 50 mg
Ekstrakt z izoflawonów sojowych 50 mg
Magnez (jako chelat) 40 mg
Żelazo (jako chelat) 8 mg
Koenzym Q10 2mg

Data dodania produktu: 15 grudzień 2006.
Recenzje